DomůLifestylePepa Kůrka ze Survivoru stihnul před odletem i Výměnu manželek: Jeho snoubenka...

Pepa Kůrka ze Survivoru stihnul před odletem i Výměnu manželek: Jeho snoubenka z nich obou udělala hlupáky

V dalším díle Výměny manželek se představí účastník letošního Survivoru Pepa Kůrka a jeho vyvolená, snoubenka Angie Mangombe. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby Angie do manuálu nenapsala, že Pepa není chlap a sama pak marně netápala, v kolik hodin má vzbudit náhradního syna, protože neumí ručičkové hodiny. Prý jí to nikdo nenaučil. Nakonec z toho ona vyšla jako pohledná influencerka, která toho ví o běžném světě jen velmi málo.

Diváci Voya už to ví! V dalším díle se představí Pepa Kůrka a jeho milovaná Angie, kteří právě během natáčení zjistili, že čekají svého prvního potomka. Někteří se sice podivovali, že takovou novinu hned propálila Angie na kameru, tím spíš, když sama mluvila o tom, že si ještě musí rozmyslet, zda nepůjde na potrat. Na druhou stranu bylo jasné, že díl se odvysílá až ve chvíli, kdy to už bude vědět celý svět. Pokud si miminko nechají. 

Náhradní manžel nemá chytrý telefon, Angie byla v šoku

Přiznali se také, že ačkoliv jsou spolu teprve půl roku, mají velkou krizi. Už se také několikrát rozešli a přemýšlí, jestli spolu mají opravdu zůstat. To některé diváky na sociálních sítích pobavilo. „Pár měsíců… A už vlastně nevědí, jestli spolu budou, to je ta dnešní mládež,“ psala na sociální sítě Ludmila. 

Čím ale Angie překvapila celý svět? Influencerka, která se vydá až na české hranice, aby si zkusila, jaké to je mít hospodářství. Že nevěděla, která bije, to asi nikoho nepřekvapí. Když prohlásila, že neví, jak vzbudí náhradního syna Samíka, protože jí nikdy nikdo nenaučil ručičkové hodiny, už se člověk u obrazovky trochu ošíval. Smála se náhradnímu manželovi, že má tlačítkový telefon, nedovedla také pochopit, že nemá e-mail. Nevěděl, co je to Instagram, sociální sítě. „Já to potřebuju k práci,“ vysvětlovala Angie. „Já potřebuju k práci ruce,“ smál se náhradní manžel.

Pepa ze sebe dělá chudinku, prý

V manuálu jí také překvapilo slovo „zbytky“ pro zvířata. „Jaké zbytky?“ ptala se. Ale dobře. Předpokládejme, že žena, která se živí modelingem, podnikáním a influenceringem, nebude ze škubání husy kdovíjak nadšená.  

Angie naložila Pepovi také na Instagramu, když se na díl dívala. Pepa ho ještě neviděl, soutěží v Dominikáně. Podle Angie ze sebe zase dělá chudinku. Ten až se vrátí ze Survivoru, ten se bude divit, jak mu tady snoubenka veřejně nakládá…

Vítězem téhle výměny se stává náhradní manželka Věrka, která prožije doslova pohádku o Popelce.

Na díl se můžete těšit příští středu ve 20:20 nebo už teď na Voyu.

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů