11.2 C
Prague
Neděle, 3 března 2024, 12:03
- Reklama -
DomůLifestyleDnešní Výměna zvedne diváky ze židle: Šikana nevlastního syna, jízda bez autosedačky...

Dnešní Výměna zvedne diváky ze židle: Šikana nevlastního syna, jízda bez autosedačky i přehnaná žárlivost

Už dnes večer se mohou diváci znovu těšit na další díl Výměny manželek. Temperamentní Petra se z moravské vísky přestěhuje do Karlových Varů ke čtyřem dětem. Zuzka, povahou kliďas, zase zamíří k malému klučinovi. A ačkoliv na první pohled by ji člověk tipoval na ranařku, ukáže se jako dobrá duše, která by mouše neublížila. To samé se ale nedá říct o jejím partnerovi, který zadělá na pořádné dusno.

Zuzce je 38 let a je matkou v domácnosti. Její partner Roman má 34 let, toho času na Úřadu práce. Spolu s nimi žijí tři děti z předchozího Zuzčina vztahu – Tonda (19), Petr (15), Béďa (10) a společná Sofinka (3). Právě ta se stane ústřední postavou hádky s vyměněnou manželkou Petrou. Nemůže pochopit, že jí Roman vozí nepřipoutanou v sedačce, byť na krátké vzdálenosti. Po diskuzi se staršími syny však zjistí, že to není neobvyklé.

Roman vyhodí syna z domu, prý se má o sebe postarat sám

Tonda se ukáže jako milý kluk, který má v životě velké sny. Roman ho ale nesmyslně shazuje, dokonce hned na začátku Výměny prohlásí, že s ním bude Petra spát v pokoji, ale nemusí se bát, protože Tonda je gay. I jí to bude připadat jako zbytečná poznámka. Možná by se měl Roman zaměřit spíše na to, jací lidé jsou než na to, jakou mají orientaci.

To ostatně Tonda potvrdí, když celou Výměnu bude Petře oporou, bude se konat vždy slušně a pokorně. Až do chvíle, kdy ho Roman bude vyhazovat z baráku, protože má pocit, že v devatenácti letech už svou mámu zneužívá. Měl by se prý o sebe postarat sám. Nad tím bude Petra jen kroutit hlavou.

Po kom se bude Zuzce stýskat?

Ze Zuzky také „postupně vyleze“, že je Roman žárlivý a bojí se, že by ho mohla někde podvést. Ostatně, už na začátku epizody partneři přiznají, že chodí ven možná tak na nákup. Podle Petry bude Sofinka zanedbaná, je vidět, že si s ní nehrají. Roman bude nakonec na Petru sprostý, a nejen on. Také mladší syn Péťa, který jí pošle tam, kam slunce nesvítí, jak se tak říká…

Zuzka si nakonec v novém domově uvědomí, že jí Roman tolik nechybí. Stýská se jí po dětech. Zda ale nakonec upřednostní děti nebo s Romanem zůstane, si budeme muset počkat do dnešního večera. Jisté je, že dnešní Výměna zvedne diváky ze židle. Ačkoliv Petra chtěla jít do Výměny, protože se s partnerem Jirkou pořád hádali, čehož byl malý Jiřík svědkem, teď si možná uvědomí, jaké štěstí doma má.

Už dnes na Nově ve 20:20!

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů