20.1 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůLifestyleI na Silvestra bude televizní program plný Sokola. Doplní ho Bohdalová s...

I na Silvestra bude televizní program plný Sokola. Doplní ho Bohdalová s Šípem

Poslední den v roce znamená pohodu, zábavu, společnost přátel i blízkých a velkolepou oslavu. Nebo také pěkné drama! To poslední den v roce zažije populární moderátorská dvojice Ondřej Sokol a Aleš Háma. Měli se zhostit uvádění hlavního silvestrovského programu na Nově, jenže uvízli ve výtahu a bohužel to vypadá, že vyprostit je se jen tak nepodaří.

Co na to režisér Kohoutek a producent Slepička, kteří mají celou show na starosti? Jsou v pěkném průšvihu! Vždyť do jejího začátku zbývá už jen pár chvil! Hon na náhradní moderátory začíná.

Divák je náročný

„Přinést poslední večer v roce něco svěžího, neotřelého a zábavného je pro celý tvůrčí tým každoročně velká výzva. Divák už leccos viděl, jeho nároky se každým rokem zvyšují, nabídka televizní zábavy bývá každý rok poměrně široká a my jsme se i letos snažili, aby mu to nejlepší přinesla právě Nova,” říká Simona Matásková, kreativní producentka silvestrovské show Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd.

Jiřina Bohdalová vypadá po nemoci skvěle (foto: Herminapress)

Esa současné zábavy

„Nejen že se v letošním silvestrovském programu představí kromě Ondřeje s Alešem další populární osobnosti, jako třeba Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Václav Kopta či sourozenci Gondíkovi, které jsou s Novou přirozeně spjaty, tentokrát to budou i jiná esa současné české zábavy. Za všechny bych jmenovala Karla Šípa a Libora Boučka. Obrovskou radost mám, že na účast rovněž kývla legendární Jiřina Bohdalová, bez níž silvestr není silvestrem.”

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů