21.5 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůLifestyleDalší chyba v seriálu ZOO: Ben slaví narozeniny, na Sofii se zapomnělo. Přitom...

Další chyba v seriálu ZOO: Ben slaví narozeniny, na Sofii se zapomnělo. Přitom to mají být dvojčata

Seriál ZOO už je opět plný Evy Burešové! Ta mezi kojením zvedá telefony, buduje firmu, přeje si, aby dítě spalo o pět minut déle a trpí. Nevěrný Petr bude mít totiž dalšího potomka – a to se svou asistentkou Ester. Děti ji nemají rády, a tak chtějí žít v Čechách s babičkou Danuší. Ani na narozeniny jejich tatínek nepřiletí. Ale počkat – neměli by slavit oba? Proč slaví jen Ben? 

Robert Urban se zatím do ZOO nevrátil. Jen párkrát se ukázal na videohovoru, zřejmě měl jiné pracovní povinnosti. Jeho postava soudce Petra teď ale oblíbená není. Opustil Viky, zamiloval se do asistentky, a dokonce už s ní čeká dítě. A to daleko v zahraničí. Přesto Burešová tvrdí, že nakonec vše dopadne dobře.

Když jsou ale dvojčata Sofie a Ben u babičky Danuše v Čechách, Viky pro ně připravuje oslavu, na kterou Petr nepřiletí. Nemá čas, ačkoliv to slíbil. Zřejmě má tahle scéna ukázat na to, jak moc je soudce najednou zlý prevít. Viky ale tvrdí, že připravují oslavu pro Bena… Přitom to jsou dvojčata. Proč Sofie neslaví? Proč nemá dort? 

Možná, že jejich dětští představitelé Kubík Barták a Adélka Hesová byli pryč tak dlouho, že tvůrci scénáře vlastně zapomněli, jakou mají roli. Od prvního dílu se totiž v seriálu stále opakuje, že to jsou dvojčata. Ale neměla by mít dvojčata narozeniny ve stejný den? Nebo jak to vlastně je? 

V seriálu ZOO si měl brát Petr Kříž advokátku Markétu Tomečkovou. Vztah nevyšel, pak přišla Viky (foto: se souhlasem FTV Prima)

Z Viky se stala urputná máma samoživitelka, která honí každou korunu. A ačkoliv vlastní firmu, která jí dobře šlape, s malým dítětem to zvládá velmi těžko. Žádná romantika nás tedy nečeká. Ani jednou není chůva Viky v seriálu v situaci, kdy by si s malým Péťou hrála. Navíc děti vyrostly tak, že už mají zřejmě rozdílný věk. 

Snad to zachrání milostná dějová linka Danuše a Raula, která je upozaděná – a to je škoda. Co může být roztomilejšího než ústavní soudkyně a vášnivý rybář? 

A bude v ZOO konečně někdy klid? Možná Petr zjistí, že Ester není těhotná. Nebo dítě není jeho. Možná zjistí, že miluje Viky. Nebo pořád touží po Alex? To má asi smůlu… Jaká škoda, že ta chůva si nenechá nic vysvětlit a divák neví, co se tam vlastně stalo.

A scénář, ten se zřejmě píše horkou jehlou.

Zdroj: seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů