9.2 C
Prague
Úterý, 23 dubna 2024, 4:04
- Reklama -
DomůOsobnostiChudák Britney Spears: Synové s ní přestali mluvit

Chudák Britney Spears: Synové s ní přestali mluvit

Britney Spears je fenomén. Ať si říká kdo chce, co chce. Její trable ale podle všeho stále nekončí. Podle dokumentu s názvem Britney Spears: Cena za svobodu s ní už dokonce ani nekomunikují její synové Sean Preston (17) a Jayden James (16).

Americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice a herečka, která se narodila ve městě McComb v Mississippi, je bezesporu ikonou popové hudby. Jenže jak už to tak bývá, ruku v ruce s tím jdou skandály. Spekulace a diskuse o užívání drog Britney Spears v minulosti byly poměrně rozšířené. Nicméně, přímé důkazy neexistují, které by potvrzovaly, že by blondýnka návykové látky opravdu užívala.

Zpěvačka však několikrát veřejně sdělila, že se v minulosti potýkala s osobními problémy a závislostmi. Nikdy však přímo neřekla, o co šlo. Dá se však předpokládat, že i když dnes už „seká latinu“, minulost ji stále pronásleduje. Zřejmě i proto s ní odmítají synové komunikovat.

Hvězda první velikosti

Britney Spears získala širokou popularitu svým debutovým albem „…Baby One More Time“ v roce 1999, které se stalo mezinárodním hitem. Následovala řada dalších úspěšných alb, jako jsou „Oops!… I Did It Again“, „Britney“ a „In the Zone“. Její hudba byla charakterizována catchy popovými melodiemi a energickými choreografiemi.

Mimo svou hudební kariéru se Britney Spears také objevila ve filmech, jako je „Crossroads“ a „Femme Fatale“. Byla jednou z nejvýraznějších celebrit své doby, avšak její osobní život byl předmětem velké mediální pozornosti. V roce 2008 byla postavena pod dohled svého otce a správce majetku v rámci opatrovnictví, které trvalo až do roku 2021.

Stala se symbolem

Britney Spears se stala symbolem hnutí za osvobození v rámci kampaně #FreeBritney, která se snažila zpochybnit a změnit její opatrovnictví. V roce 2021 soud rozhodl o ukončení opatrovnictví, což byla pro ni významná událost.

Její příběh je složitý a plný různých aspektů. Mimo svou hudební kariéru a kontroverze okolo opatrovnictví je Britney Spears stále aktivní v hudbě a je jednou z nejznámějších a nejlépe prodávaných popových umělkyň všech dob.

Zdroje: redakce, Britney Spears: Cena za svobodu, britannica.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů