16.8 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 11:06
- Reklama -
DomůLifestyleMóda pro plnoštíhlé: Jak vypadat o pár kilo lépe

Móda pro plnoštíhlé: Jak vypadat o pár kilo lépe


Móda pro plnoštíhlé ženy se neustále vyvíjí a nabízí stále více možností, které zdůrazňují jejich krásu a sebevědomí. Zde je několik tipů a rad, které mohou pomoci při výběru oblečení a vytváření módního stylu.

Vyhledejte oblečení, které ladí s vaší postavou

Hledejte oblečení, které zdůrazňuje vaše přednosti a skrývá případné nedostatky. Například, pokud máte pevné nohy, můžete zvolit kalhoty s volnějším střihem nebo sukně, které kryjí stehna.

Správný střih je klíčový

Hledejte oblečení s vhodným střihem, který přizpůsobí se vaším křivkám. Šaty s podélnými pruhy nebo zvýrazněným pasem mohou vytvořit iluzi štíhlejší postavy.

Vhodné podprsenky a prádlo

Správně padnoucí podprsenka může dramaticky změnit vzhled oblečení na vaší postavě. Vyhledejte specializované obchody, které nabízejí podprsenky pro plnoštíhlé ženy a zajistí správnou podporu.

Hrajte si s vrstvením

Vrstvení oblečení může přidat hloubku a zároveň vytvořit optické iluze. Zkuste kombinovat různé vrstvy oděvu, jako jsou tuniky, šály, vesty nebo dlouhé kardigany.

Vyhněte se příliš těsným oblečením

Příliš těsné oblečení může vytvářet dojem, že jste větší, než ve skutečnosti jste. Vyhledejte oblečení s přiměřeným prostorem kolem vašeho těla a které je pohodlné.

Barvy a vzory

Nebojte se experimentovat s různými barvami a vzory. Vše záleží na vašem osobním vkusu, ale obecně se doporučuje vyhýbat se velkým vzorům, které mohou dodávat dojem většího objemu. Místo toho zkuste menší vzory nebo jednobarevné oblečení.

Dopřejte si vhodné doplňky

Doporučují se vhodné doplňky, které upoutají pozornost na jiné části těla než na ty, které chcete zamaskovat. Například velké náušnice, nápadné náhrdelníky nebo pestré šátky mohou přilákat pozornost na obličej.

Pamatujte, že móda je o vyjádření vaší osobnosti a sebevědomí. Vždy si vybírejte oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a sebevědomě. Neexistují žádná přísná pravidla a hlavním cílem je, abyste se cítila skvěle ve vlastní kůži.

Zdroje: redakce, módní poradkyně Věra Koutecká

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů