16.5 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 1:05
- Reklama -
DomůLifestyleDo Ordinace míří brácha Gránského. Zahraje si dospělého Tondu a slibuje drama

Do Ordinace míří brácha Gránského. Zahraje si dospělého Tondu a slibuje drama

V Ordinaci v růžové zahradě se dějí velké změny! Na obrazovky zamířila herečka Veronika Lapková, právnička ze seriálu O mě se neboj. Doplní jí Tomas Sean Pšenička, bratr herce Davida Gránského. Ten si zahraje syna Dany Morávkové!

Tomas Sean Pšenička, talentovaný idol mladých srdcí, získal roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nicméně, neztvárňuje novou postavu. Místo toho se stal Tondou, adolescentním synem manželů Suchých, které hrají Dana Morávková a Jan Čenský.

Muž mnoha talentů…

Mladý herec se narodil v roce 2004 v Dublinu. Je zpěvákem, skladatelem, hercem, influencerem i hudebním producentem. Získal si pozornost veřejnosti díky svým hitům Heart Hotel a Reach the Stars. Od té doby vydává další a další písně.

Je aktivní na různých sociálních sítích, zejména na TikToku. Nechybí ani na Instagramu, kde má spoustu obdivovatelek. Je nejmladším bratrem Davida Gránského. Starší bratr Jaroslav se živí jako realitní makléř. Jeho otcem je manažer v developmentu Jan Pšenička.

Studium psychologie

Mladý herec letos maturuje a chystá se na studium psychologie. Ačkoliv byl do teď zcela ponořený do umělecké sféry, vypadá to, že o něm ještě uslyšíme! „Hned první čtená zkouška byla plná smíchu a pozitivní nálady, takže krásné,“ chválí si Pšenička spolupráci s Morávkovou a Čenským. „Poklidným životem Tonda žít rozhodně nebude,“ slibuje zas nějaké to drama.

„Do jisté doby jsem hrával většinou buď vrahy, nebo podezřelé z vražd, což je jinak snem mého bratra, zahrát si vraha. Pak se to ale překlenulo přes takové aktivisty a rebely na hodnější kluky,“ prozradil.

Zdroj: TV Nova, wikipedia.org, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů