DomůLifestyleBeáta Kaňoková měla v posledním díle Zlaté labutě roztrhané šaty. Prala se...

Beáta Kaňoková měla v posledním díle Zlaté labutě roztrhané šaty. Prala se s Gruberovou, smějí se diváci

Krásná herečka Beáta Kaňoková je pro roli Evy Duškové jako stvořená. Kostýmy tehdejší doby jí padnou jako ulité! Přesto se v posledním díle, který mohli diváci vidět na platformě Voyo, vloudila chybička. Herečka nastoupila před kamery s natrženým rukávem!

Eva Dušková má v poslední době plné ruce práce. Zachránila svého milovaného Martina milováním s plukovníkem Gruberem, což se jí pravděpodobně v budoucnu vůbec nevyplatí. Nejen, že byl Gruber jejím prvním, teď má také strach, že by mohla být těhotná. Pošle ji za to Gruberová do pracovního tábora i s dítětem? Svého manžela si vzít nenechá.

Eva a neposlušné šaty

A překousnul by Martin, kdyby věděl, co jeho Eva udělala? Je pravda, že to nebylo z její vůle, snažila se mu pomoct. Ale nebude tohle nakonec staré pověstné „pro dobrotu na žebrotu“?

Divákům neuniklo, že když se Martin potká na půdě s Evou, aby mu řekla, že je možná těhotná, má na šatech divně knoflíky a rukáv odtržený. Je to pravděpodobně jen chyba kostymérů, kteří si toho absolutně nevšimli, což není nic hrozného. Fanoušky Zlaté labutě ale hned pobavilo, že by mohlo jít o skrytou hádku Evy a paní Gruberové, kdy se perou a pana plukovníka.

Láska Aleny a Ireny se prozradí. Paní Kučerová je nachytá (foto: se souhlasem TV Nova)

Konspirační teorie neberou konce

V poslední době se diváci ve skupinách fanoušků často zaměřují na detaily. Myslí si, že dopisy Báře nepíše Petr, ale Alena s Evou, protože nechtějí, aby jejich kamarádka byla smutná. Lukáš Mašek podle nich dříve či později umře – a Irena tu zůstane sama.

Bára skončí v koncentračním táboře, Petr bude mít dítě s Markétou, která podle diváků tuberkulózu jen předstírá a Gruber se do Evy zamiluje. Co bude ale ve skutečnosti pravda? To ví zatím jen scenáristé… Nechme se překvapit!

Zdroj: redakce, TV Nova, Facebook, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů