17.2 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůLifestyleSeriál Táta v nesnázích slaví úspěch. Přitom je to reklama na protialkoholní...

Seriál Táta v nesnázích slaví úspěch. Přitom je to reklama na protialkoholní léčebnu

Také vás při pohledu na seriál Táta v nesnázích napadne, čím přemýšlí Petr Hora, že si nabrnkne alkoholičku – a ještě si ji nastěhuje domů? Ačkoliv toho Petra Hřebíčková v roli Dorky zvládne vypít tolik, že by se za to nestyděl ani ten nejostřílenější alkoholik na světě, herečka si svou roli naopak užila. Říká, že se mohla konečně odvázat!

Když Petr natankuje pořádnou do nosu šéfovi Dorky, musí jí poskytnout ubytování. Nebojácná žena přijde o práci, a tak i o byt. Už teď je jasné, že jednoduché soužití to rozhodně nebude!

Dorka je stonásobek mě, říká Hřebíčková

Každý herec své postavě dává kus sebe. Dorka ve všem co dělá, je stonásobek mě. Když já se směju, tak ona se směje daleko víc nahlas. Když si dám deci vína, ona si dá láhev vína. Je víc bezprostřední. Moc jsem si tu roli užila, protože, co si normálně osobně nedovolím, tak v této roli jsem mohla,“ říká její představitelka Petra Hřebíčková.

Ale ve skutečnosti si těch lahví dá hned několik v každé epizodě. Její nový partner Petr Hora sice občas kroutí očima, protože není zvyklý tolik opít, v prvních třech dílech ale ani jednou nezazní slovo „alkoholismus“. Přitom kdyby potřebovala protialkoholní léčebna reklamu, tenhle seriál by byl báječnou volbou.

Seriál Táta v nesnázích (foto: se souhlasem TV Nova)

Snad dostane divák alespoň poučení

Upřímně doufáme, že se dříve či později objeví nějaké poučení nebo nečekané rozuzlení. „Nyní je ve fázi, kdy hledá vztah, lásku, aby nebyl v životě sám a mohl s někým strávit zbytek života,“ říká o své postavě Martin Pechlát. Snad nebude úplně slepý…

Možná Petr přijde na to, že žije s alkoholičkou. Že to není dobrý výchovný vzor pro jeho dcery. Nebo Dorce pomůže na odvykačku. Vysvětlí jí, že tohle není cesta.

Ale pokud jsou čtyři lahve vína denně dobrá zábava na sobotní večer, budeme trochu zklamaní…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů