21.5 C
Prague
Neděle, 26 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůLifestyleZlatá labuť: Eva dala Gruberovi své tělo, aby zachránila Martina. Ten ale...

Zlatá labuť: Eva dala Gruberovi své tělo, aby zachránila Martina. Ten ale znovu riskuje

Bára, Alena i Eva zažívají těžké období. Doba nepřeje lásce ani jedné z nich, nacisti začínají naplno projevovat svou sílu. „Možná to nevyzní úplně dobře, ale pro herce to je vlastně příjemná okolnost. Pohybujete se ve stísněné atmosféře, a díky tomu je co hrát. Myslím, že jsme to všichni přivítali,“ říká Marta Dancingerová.

Bára teskní po Petrovi, Eva se bojí o Martina a Alena čelí zákeřnému útoku. Irena neví, co má řešit dřív. „Vím, že diváci by si moc přáli, aby láska rozkvétala. Ale stále musíme myslet na to, v jaké době se seriál odehrává. Nemyslím si, že by to jen tak ze dne na den zcela skončilo, ale určitě to budou mít holky těžké,“ říká Kristýna Ryška, představitelka Ireny.

Irena nemá vyhráno

Brání se Lukášovu obvinění, žehlí Rudolfův průšvih s Gruberem a navíc musí rychle uklidnit situaci kolem Jakuba, který dluží velké peníze špatným lidem. K tomu všemu jí hraje na nervy kolaborant Bouchner, který v Labuti řádí jako černá ruka. A navíc ji ještě čeká šokující zážitek s matkou.

„Irena si myslela, že už má vyhráno, že se konečně začne hrát podle jejích pravidel, ale všechno je úplně jinak. V druhé řadě tak Irena bude muset využívat těžší zbraně, aby se vyrovnala s tím vším příkořím, které jí teď vstupuje do života. Takže můžu prozradit, že bude ještě ostřejší,“ dodává Ryška.

Kristýna Ryška to ani ve druhé sezóně nebude mít jednoduché (foto: se souhlasem TV Nova)

Udrží Eva svého milého doma?

Eva je v těžké situaci, protože Martin nevzdává svůj boj proti německé nadvládě. Tentokrát se rozhodl účastnit protestní poutě na Říp a za žádnou cenu si to nenechá rozmluvit. 

„Pouť na Říp je další z reálných událostí, které jsme se rozhodli do děje Zlaté labutě zakomponovat. Šlo o první výrazné protiněmecké povstání českého obyvatelstva. V neděli 30. dubna 1939 se poutě na Říp zúčastnilo více než 60 000 lidí, přestože účastníkům hrozilo ze strany gestapa velké nebezpečí,“ popisuje historickou předlohu kreativní producentka Klára Follová. Jak zasáhne událost do života Evy a Martina?

Premiérový díl seriálu Zlatá labuť mohou diváci sledovat ve čtvrtek ve 20.20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů