DomůLifestyleSkutečná bomba ve Zlaté labuti, odnese to hlavní postava seriálu

Skutečná bomba ve Zlaté labuti, odnese to hlavní postava seriálu

Seriál Zlatá labuť v minulém týdnu odstartoval sezonu jako jednička čtvrtečního večera. Po velkém zklamání Petr už dál s Markétou nechce žít. S odreagováním mu pomáhá jeho nový koníček – box.

Výběr sportu seriálové postavy nebude náhodný, její představitel se totiž netají svou vášní pro bojové sporty.

Když stíhám, tak rád boxuju nebo chodím na jiu-jitsu,“ upřesňuje Adam Vacula a zároveň prozrazuje, jak se k tomuto sportu dostal: „Mně se vždycky box jako sport líbil a obdivoval jsem ho. Navíc jsem se nacházel ve stavu, kdy jsem si potřeboval najít a naučit se něco nového, v čem bych se překonával a zoceloval. Box je na to ideální.“ 

Marta Dancingerová a Kristýna Ryška ve Zlaté labuti (foto: se souhlasem TV Nova)

Petra nejspíš box také zoceluje a dodává mu kuráž, protože se nekompromisně postaví vlastní rodině. Kučerovi tak mají s Dietrichovými velký problém.

A k tomu má Gruber (Jaroslav Plesl) v hrsti Irenu (Kristýna Ryška), kterou vydírá přes Alenu (Simona Lewandowska). Vztah Ireny a Aleny je veřejným tajemstvím a začínám být čím dál tím nebezpečnější. Jenže zakázané ovoce láká ze všeho nejvíce a tak na diváky čeká další vášnivá scéna v podání oblíbeného páru.

Nad životy některých zaměstnanců se začíná smrákat. Dojde k napadení Pulkrába (Tomáš Töpfer) a terčem útoku se stanou i Maurerovi. Petr jedná neohroženě, chce své zaměstnance ochránit i za cenu vlastního života… Jak moc se mu jeho odvaha vymstí? Uvidíte už dnes večer na televizních obrazovkách!

Zdroj: redakce, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů