DomůLifestyleZlatá labuť: Klavíristka Marta dopadne tragicky. Herečka je těhotná

Zlatá labuť: Klavíristka Marta dopadne tragicky. Herečka je těhotná

Diváci napjatě očekávají druhou řadu Zlaté labutě, která přinese ještě drsnější prostředí druhé světové války. Bára přišla o Petra, Irena obětuje každého. Může tohle dopadnout vůbec dobře? Pro Martu rozhodně ne.

Kamila Trnková, manželka herce Adama Ernesta, zahrála Martu fenomenálně. Proč se s ní už dál nepočítá? Je těhotná! S manželem se těší na druhý přírůstek.

Těžké začátky Marty

Hned v prvním díle po prázdninové pauze čeká hrdiny Zlaté labutě tragická událost. A ta bude znamenat pro Martu její – dost dramatický – konec. Od začátku to přitom neměla vůbec jednoduché. Nejdřív jí ředitel Bouchner znásilnil, pak přišla o zrak.

A usvědčení pachatele bylo kvůli tomu náročné. Ředitel v podání Ladislava Hampla moc dobře věděl, že by se mu mohlo něco stát, a tak se pojistil. V díle před prázdninovou pauzou už byl jedna ruka s Gruberem.

Krásná novina

„Není to úplně z mojí vůle. Ale čekám miminko, takže to pravděpodobně sehrálo jistou roli,“ svěřila se Trnková. Její odchod ze seriálu byl tak naplánovaný – a přišel ve správnou dobu! „Není to pro mě role zcela nová, protože už je to druhé dítě. Ale určitě to bude změna a mnohem větší fičák,“ těší se.

Fanoušci přitom o nadanou herečkou nepřijdou. Podle ní jde mateřství s herectvím krásně skloubit. Kdyby přišla nová nabídka, přijme ji. Jejím manželem je Adam Ernest, kterého mohou diváci znát například z Kukaček. V létě také natáčel po boku Sary Sandevy seriál Na vlnách Jadranu.

Ke šťastné novině manželům gratulujeme!

Zdroj: TV Guru, televize Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů