20.9 C
Prague
Pondělí, 27 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůLifestylePrachař se Sandevou znovu spolu! Točí se pokračování Dvojky na zabití

Prachař se Sandevou znovu spolu! Točí se pokračování Dvojky na zabití

Tam, kde to všechno začalo, se teď vrátí herečka Sara Sandeva a Jakub Prachař. Místo, kde se do sebe zamilovali! Oblíbený pár českého showbyznysu se vrací před kameru jako Dvojka na zabití.

Český kriminální seriál Dvojka na zabití ukázal dva zcela rozdílné lidi, kteří se do sebe zamilují. Jinak tomu nebylo ani u herečky Sary Sandevy, která je známá jako jemná dáma, která je vždy perfektně upravená a Jakuba Prachaře, známého šprýmaře, který se s ničím nemaže. Dříve by si tyhle dva dohromady asi nikdo nedal.

Jsou zasnoubení?

A stalo se! Dnes patří mezi nejoblíbenější páry zdejšího rybníčku – a klape jim to na jedničku. Nedávno se spekulovalo, že se dokonce zasnoubili a čekají miminko.

Nepochybně na to jednou dojde, zatím ale pár nic takového oficiálně nepotvrdil. Před dvěma týdny si užívali dovolenou na Balkáně a trávili čas s příbuznými Sary.

Seriál Dvojka na zabití si získal u diváků popularitu (foto: se souhlasem FTV Prima)

Už v srpnu!

Pokračování seriálu Dvojka na zabití by se mělo začít natáčet už teď v srpnu. Prachař zase ztvární rozervaného a líného detektiva Martina Rykla, Sandeva cílevědomou kolegyni Karolínu Světlou. Zřejmě přijde nějaká ta romantika, nedorozumění i krásná láska.

„Od srpna mě čeká druhá série Dvojky na zabití, kde opět hraju maminku policistky v podání Sáry Sandevy,“ potvrdila herečka Eva Leinweberová.

Zdroj: redakce, FTV Prima, Glanc

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů