18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůLifestyleAgátu Hanychovou rozčílila Týnuš Třešničková, která se vysmála padělaným kabelkám: I já...

Agátu Hanychovou rozčílila Týnuš Třešničková, která se vysmála padělaným kabelkám: I já si ji koupila, vzkazuje jí

Agáta Hanychová si užívá luxusu ve španělské Marbelle vedle svého partnera Jaromíra Soukupa. Ten tam vlastní nemovitost a hluboko do kapsy rozhodně nemá. Přesto si modelka zachovala svou pokoru – svým sledujícím klidně přiznala, že si koupila „fejkovou kabelku“ od Prady! Rozčílila jí totiž Týnuš Třešničková, která se vysmála klukovi ze Senegalu. Ten si na španělských plážích prodejem padělků prý přivydělává.

„Dnes jsem se trochu rozčílila,“ začala Hanychová. „Po stories @tresnickova, která se vysmívá chudému klukovi ze Senegalu, který jde po veřejné pláži (veškeré pláže, i když je to beach club, jsou ve Španělsku veřejné). Za to, že se snaží vydělat na jídlo prací a doporučuje holkám nekupovat si fake. I já si ji koupila,“ ukázala hrdě svou „fejkovou“ Pradu.

Jiná voda v beach clubu?

„Marbella je pro každého. Já jsem například nebyla na Fendi pláži – a i tak je to skvělé. Vodu máme stejnou. Nebo jim to tam nějak filtrujou?“ rýpla si do influencerky. Jen pár minut po zveřejnění Agátina příspěvku Týnuš své stories smazala.

Nekupujte to, vyzvala sledující Týnuš

Hanychová si vysloužila uznání svých fanynek, které se v komentářích do Třešničkové ostře pustily. Naopak ženy chválily Agátu za její upřímnost. Ta si momentálně ve Španělsku užívá nejen s partnerem Jaromírem, ale také s Kryšpínem, Miou a Rozárkou.

„Nedělejte si ostudu, nekupujte si to s tím, že to nikdy nepozná. Pozná,“ vyzvala své sledující Týnuš.

Jak je ale vidět, Agáta se klidně přiznala rovnou. A to navzdory tomu, že má doma plnou skříň originálů! Nebo alespoň myslíme…

Zdroj: Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů