DomůLifestyleRobert Urban v novém seriálu Eliška a Damián bez Burešové: Diváci jásají,...

Robert Urban v novém seriálu Eliška a Damián bez Burešové: Diváci jásají, už jí prý bylo moc

Své fanoušky nepříjemně překvapil Robert Urban, když nechal ZOO napospas Tomáši Klusovi a odešel do nového historického seriálu, který Prima chystá s moderátorkou Emmou Smetanou. Ta se teď připravuje s představitelem Petra Kříže cestovat časem. Co na to Eva Burešová? 

Na Primě to vypadá, že se hrají škatulata. Ačkoliv byla do teď pozice Evy Burešové takřka neohrozitelná, v novém seriálu už další příležitost nedostala. Naopak vedle Roberta Urbana, který se zřejmě v seriálu ZOO osvědčil na jedničku, překvapí Emma Smetana. Samozřejmě Eva ještě točí scény jako Viky Janečková, ale stejně se nabízí otázka – byl čas na změnu? Odmítla novou roli sama? Nestála o ni?

Eva Burešová je magnet

Je takřka veřejným tajemstvím, že Burešová je zkrátka magnet. Uvědomuje si to i ona sama a často v poslední době mluví o tom, že je pod drobnohledem médií i fanoušků. Projekty, ve kterých se objeví, jsou automaticky předurčeny k úspěchu. Když se do role Viky vracela, všichni očekávali velkolepé zakončení milostné lovestory, ve které byly hlavními postavami chůva a soudce. Nic z toho se ale nekonalo. 

A snad člověk doufá, že to, co se momentálně děje v oblíbeném příběhu, je nouzovka a ne záměr – chůva, na kterou každé ráno klepe exekutor, otěhotněla se soudcem, který si myslel, že spí s její sestrou. Zklamaný lží nakonec povolil a pro Viky se vrátil. Šťastný konec je ale nečekal. Ta totiž záhy zjistila, že to celou dobu táhne také s asistentkou a ta mu brzy porodí čtvrté dítě. Jeho dvojčata, které má se ženou, která zemřela, už ho vlastně nezajímají a nechal je, ať se přestěhují do Čech. V seriálu se občas objeví prostřednictvím videohovoru. Bylo to nutné?​

Roli Roberta Urbana tak trochu převzal Tomáš Klus, který je mimochodem jeden z nejlepších přátel Šimona Biliny, který ztvárnil Haďáka. Zamiloval se do Viky, zbožňuje všechny děti, které vychovává – svého syna i Petrova dvojčata – a zatím to vypadá, že jim to klape na jedničku. Pachuť ze zmařené lovestory už ale seriálu nikdo neupře.

Eva Burešová se vrátila do seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

Randí Urban s kolegyní ze ZOO?

Jakkoliv se může zdát tohle vyústění příběhu úplně na hlavu, Robertovi se zkrátka daří. Z role padoucha Dana, který v seriálu Ordinace v růžové zahradě vymýšlel jeden podraz za druhým, si fanoušky získal jako Petr Kříž a teď míří do seriálu Eliška a Damián, kde spolu s Emmou Smetanou ztvární hlavní roli. Právě ta nazpívala ústřední píseň, o které se proslýchalo, že Eva na takovou příležitost žárlí, ale – ona sama zpívá ve znělce Slunečné i ZOO, Prima ji produkovala turné ke třicetinám a dostala roli ve svém vysněném muzikálu The Bodyguard, což považuje za vrchol své kariéry. 

Sám Urban se měl v poslední době dát dohromady s Michaelou Petřekovou, je to spíš všechno ale jedna velká šuškanda. Žádný vztah ani jeden z nich nepotvrdil, ačkoliv fotky s jeho tanečnicí Androu Kheilovou ze sociálních sítí zmizely. A herci Matěji Petrákovi, se kterým má už nějaký ten rok randit Petřeková, v poslední době také ani slechu…

A tu pravou by jistě našel rád, rodina mu totiž opravdu chybí. K herectví ho přivedl otec, který už nežije, jistě by byl na Roberta ale náležitě hrdý. To samé však herec nemůže říct o své matce, která jej v dětství opustila a syn s ní není ani v kontaktu. Bude právě role Damiána pro Roberta tou životní?

Eliška a Damián

Evu Burešovou jistě nepotěšilo, že když televize Prima oficálně uvedla seriál Eliška a Damián, který chystá na podzim, divákům se líbilo, že tam není. „Hlavně už nedávejte Burešovou, už jí je moc,“ píše divačka Lenka. „Za mě lepší, než kdyby tam strčili zase Burešovou,“ přitákává divačka Gábina. A v tomhle tónu se diváci baví i u dalšídh příspěvků. Snad to vypadá, že Burešové už bylo tolik, že se lidem přejedla. 

Překvapivě je to právě Emma Smetana, která je v novém seriálu naprosto adorovaná, ačkoliv nikdo ještě neviděl ani první díl. Nejen, že je opravdu krásná, ale také se podle diváků k Robertovi parádně hodí. Ihned se začaly šířit spekulace, zda to dvojice opravdu nedá dohromady i ve skutečnosti. S tím mají ale fanoušci zřejmě smůlu – Emma má doma svého Jordana Haje.

Hlavními postavami nadcházejícího romantického fantasy seriálu, jsou Eliška a Damián. Elišku, všestrannou umělkyni, které je 35 let, ztvárňuje Emma Smetana, zatímco postavu Damiána, muže žijícího v roce 1758, představí herec Robert Urban. Tento pár se potýká s neobvyklým problémem, neboť Eliška žije v současnosti, zatímco Damián je z jiného období. Navíc oba čelí obtížným situacím. Mladá žena se musí starat o zděděnou marmeládovnu, zatímco Damián je připravený se zasnoubit s pruskou princeznou, i když se mu to zjevně nelíbí. Díky náhodně objevenému elixíru se však Damián začne cestovat časem a potkává Elišku…

„Hraji šlechtice, a to skýtá spoustu hezkých příležitostí nechat diváky nahlédnout do šlechtických budoárů, zámků a dalších krásných prostředí. V tomto ohledu je to rozhodně zajímavé, ale hlavně je to příběh o velké lásce,“ navnazuje herec budoucí diváky.

Zdroj: FTV Prima, Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů