DomůLifestyleCelé Česko žije Kazmou. Jeho film je pro kina zlatý důl

Celé Česko žije Kazmou. Jeho film je pro kina zlatý důl

Víme, že nic nevíme. Ale tak už to s Kazmou bývá. Když na karlovarském festivalu představil svůj nový film, který půjde do kin 17. srpna, naznačil, že angažoval Bartošku, Hádka, Sokola i Langmajera a k tomu přidal slečnu Černou ze ZOO, začíná to vypadat, že letošní léto změní celé Česko. Nebo ne?

Je jen málo těch, které by nezajímalo, co si Kazma zase připravil. Jeho jméno je v posledních letech skloňované se ShopaholicAdel, která je naším tuzemským bizárem číslo jedna. Bez soudů, jak to s mladou ženou je doopravdy, za tajemnou Danou Kazma nestál – a ani Adéla Pulcová. 

Pravdou je, že uvedení avizovaného filmu, je pro kina zlatý důl. Ještě nikdy se nestalo, že by Kazma své projekty dal do kina, vždy se vysílaly na streamovacích platformách. S tím je nejspíš konec – a možná i s Kazmou. Několikrát zmínil, že ho čeká poslední velká akce. A tohle je možná ono.

Za tu dobu, co Kazma „trolí“ Českou republiku, se mu začalo připisovat takřka všechno. Došlo to tak daleko, že byli někteří přesvědčení, že jeho projektem je Miloš Zeman, Andrej Babiš nebo Jiří Ovčáček. Ten se mimochodem momentálně živí jako redaktor a komentátor webu Život v Česku.

„Jediný film, který skončí v realitě,“ slibuje Kamil Bartošek. Tak uvidíme…

Zdroj: KVIFF, Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů