9.1 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 12:04
- Reklama -
DomůLifestyleBartošová ve své zpovědi tvrdila, že se chtěli se Štaidlem podřezat

Bartošová ve své zpovědi tvrdila, že se chtěli se Štaidlem podřezat

Poslední díl minisérie Iveta skončil odchodem zpěvačky od skladatele Ladislava Štaidla. Celé to však působí jen jako noční můra, ve které se žena zoufale snaží utéct od někoho, kdo naprosto nerespektuje její potřeby. Bylo to tak i ve skutečnosti?

Nejen, že se na sociálních sítí objevují komentáře, že Patricie Pagáčová by byla jako Iveta Bartošová mnohem uvěřitelnější… Teď ještě třetí díl ukázal soužití Bartošové a Štaidla jako toxický vztah plný zákazů a zoufalství.

Rozchod kvůli skladateli?

Nakonec zpěvačka přijme nabídku skladatele Karla Svobody, začne znovu zpívat a Štaidl výhružně zadělá sousedský vchod jako důkaz, že ho jeho dobrý kamarád zradil. Prý si totiž přál, aby byla Iveta máma na plný úvazek – a nikoliv zpěvačka. Bylo to ale opravdu takové? 

Před svou smrtí měla Bartošová natočit na magnetofon svou zpověď, která přinesla šokující informace. V ní například tvrdí, že údajný únosce Roman Tříska dostal od Štaidla 10 milionů za mlčení – nebo že chtěli spáchat se Štaidlem společně sebevraždu.

Iveta Bartošová v show Deníček Ivety B. (foto: se souhlasem TV Nova)

Zpověď Ivety Bartošové přinesla šokující informace

„Volal mi prý a nemohl se dovolat. Vypadal vyřízeně a ve slabé chvilce mi řekl, že musel zakopat nějaké dokumenty a že to je velký průšvih, co se stalo s Třískou. Víc neřekl, ale vím, že to nějak souviselo se Stodem, kde byl Láďa ředitelem cihelny,“ tvrdila tehdy Iveta. „A z toho Stodu, což je městečko u Plzně, jsme jezdívali do Německa, takže to bylo propojený. Pak celé tohle podnikání pustil. Myslím, že s tím měl nějaký velký problém a něčeho se bál.“

„On se prostě potřeboval nějak ochránit. Řekl, že jsem byla znásilněná a potom začal hrát na to, že jsem magor a že jsem si to všechno vymyslela. Řešilo se to na kriminálce na Praze 4,“ prozradila zpěvačka. „Napustil vanu, vzal žiletky a řekl, že nám teď nezbývá nic jiného než se zabít. A doslova řekl – první se podřežeš ty a hned potom to udělám já.“

„Já jsem nechtěla a říkám – jenom, když to uděláme současně. To nechtěl, tak jsem vylezla a on taky. Potom už jenom řval a byl zlý. A to trvalo pár měsíců.“

Nic z toho, co měla Iveta ve své zpovědi říct, že v seriálu neobjevilo. Pravdou však zůstává, že jejich partnerství je i ve druhé minisérii Iveta vykresleno jako velmi skličující. Už teď je jisté, že se natáčí i třetí řada. Přinese poslední roky života zpěvačky, kterou zná v Česku zkrátka každý.

Zdroj: blesk.cz, kafe.cz, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů