DomůLifestylePetřekovou kojila maminka do pěti let. Mléko herečka odmítla kvůli první lásce

Petřekovou kojila maminka do pěti let. Mléko herečka odmítla kvůli první lásce

Hvězda seriálu ZOO Michaela Petřeková se nedávno vrátila znovu s postavou drsné advokátky Markéty Tomečkové. A evidentně se polepšila! Chce teď bojovat za dobro. Pro její představitelku je to jedna z prvních velkých rolí, kterou si opravdu užívá. Co prozradila ze svého soukromí?

Svůj blízký vztah s maminkou si mladá herečka pochvaluje. Vyrůstala v Rožnově pod Radhoštěm, ale už od dětství jí to táhlo k herectví. Vydala se tak na studia do Ostravy. Momentálně žije v Praze s partnerem, hercem Matějem Petrákem. Toho si mohou diváci pamatovat například ze seriálu Pan profesor, kde se v hlavních rolích představila Beáta Kaňoková s Vojtěchem Dykem.

Odmítla kojení kvůli chlapci

Na první lásku ale dodnes vzpomíná. Byla pro ni schopna hodně obětovat! „Bylo mi čtyři nebo pět let. Já jsem byla dlouho kojená a kvůli tomu klukovi jsem to přestala chtít, protože už jsem se za to styděla. Taková byla moje první láska, ale nedopadla. Já jsem to tomu klukovi nikdy neřekla, že ho mám ráda,“ vzpomíná Petřeková.

Na svatbu zatím nepomýšlí

Ani s Petrákem neměli jednoduché začátky. „Rozešla jsem se s klukem, se kterým jsem i teď, po roce jsme se k sobě vrátili. Myslím si, že tato zkušenost nás víc spojila a teď si mnohem víc rozumíme. Byl to ale určitě nejsmutnější rozchod,“ přiznává. Na svatbu zatím ale nemyslí. „Zatím jsem k tomu nedospěla, že bych se chtěla vdávat. Chtěla bych oslavu toho našeho vztahu, která by byla v kruhu přátel a bez formalit,“ plánuje si svůj velký den.

Stará dobrá parta ze ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

Polepšená Markéta Tomečková

Její postavu Markéty si teď diváci opravdu chválí. Z lásky se soudcem sice sešlo, Tomečková ale nastoupila jako právnička do ZOO. Konečně bojuje na správné straně! „Užívám si tu změnu, především toho, že se Markéta začala víc projevovat. Scenáristé jí dali prostor, aby ukázala, že je i dobrá právnička, má sebevědomí a je i trochu víc milá,“ říká herečka. „Hodně se teď zaměřím na starostu v podání Ivana Vodochodského a trochu na Pavla Nečase. Musím říct, že mě to nesmírně baví. Křičím na ně, podávám si je a docela i stírám. Rozhodně se mi před nimi kolena neklepou. Jako herečka si to můžu dovolit. V soukromí jsem spíš tišší a klidnější.“

Zdroj: Instagram, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů