17.2 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůLifestyleTajemství prozrazeno. Gondíková bude v Ulici jen krátce, čeká ji smrt

Tajemství prozrazeno. Gondíková bude v Ulici jen krátce, čeká ji smrt

Tajemná postava v Ulici, kterou si zahraje Adéla Gondíková, nebude mít dlouhého trvání. Zahraje si roli Hany Šmýdové, ale prý by ji měl čekat hořký konec. S informací přišel web extra.cz, který se odvolává na tajný zdroj z Novy.

O nové posily není v seriálu Ulice nouze! Dorazí nejen Adéla Gondíková, ale také zpěvačka Lucie Vondráčková, navrátilec Anna Fixová nebo Jan Panzner. Zatímco Vondráčková měla podepsat smlouvu na celou 19. sezónu, Gondíková se ohřeje jen krátce.

Opravdu oškubala Evžena?

Hana by měla být bývalou ženou Evžena Šmýda, kterého hraje Martin Finger. Jeho začátky v seriálu nebyly přitom vůbec jednoduché, měl totiž problémy s pitím. S pomocí své nově nalezené dcery Adriany a Peškových se z toho dostal a začal žít nový život s Blankou Volákovou, která své problémy řešila právě alkoholem.

„Už se o ní v seriálu v minulosti několikrát mluvilo, a to ne úplně nejlépe. Takže když se konečně objeví, nemá vůbec pozitivní pozici. Přichází s pověstí ženy, která Evžena při rozvodu totálně oškubala a obrala o všechno,“ popsala svou roli Adéla Gondíková a dodává: „Jenomže teď se dozvíme nějaké další skutečnosti, takže místo prvoplánové, vypočítavé mrchy se pokusíme divákovi představit ženu, kterou by mohl pochopit a vzít na milost.“ 

Martin Finger jako Evžen Šmýd (foto: se souhlasem TV Nova)

Točí s přáteli

Podle extra.cz je tajemstvím její postavy, že bude v seriálu jen osm měsíců. „Má nějakou nemoc a umírá,“ cituje web tajný zdroj. Pro Gondíkovou byla Ulice příjemnou výzvou. S Fingerem i Lindou Rybovou, která hraje Blanku Volákovou, se dobře zná. Setkává se tak na place s dobrými přáteli.

V poslední době je Gondíková přímo na roztrhání. V létě točila také nový komediální seriál Michala Suchánka Chataři ze Švihova. Je vidět, že se jí opravdu daří!

Zdroj: redakce, extra.cz, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů