DomůLifestyleProč ji nenecháte v klidu odpočívat? Druhá série o Bartošové zvedla diváky ze...

Proč ji nenecháte v klidu odpočívat? Druhá série o Bartošové zvedla diváky ze židle

První díl druhé minisérie Iveta je venku! Navzdory opěvované první řadě teď přichází kritika. Pokračování totiž naráží na bujaré zpěvaččino období, ve kterém byla nejen terčem bulváru, ale také v propíraném vztahu s Ladislavem Štaidlem. Na svět přichází také syn Artur. Proč se ale diváci bouří? 

Iveta Bartošová byla fenomenální zpěvačkou, kterou měl snad každý rád. Není divu, že se někdo rozhodl natočit její příběh – protože je zkrátka nesmírně zajímavý. Neskrývá v sobě jen úspěchy a získaná ocenění, jde také o strach, empatii, potřebu se líbit, závislosti, naivitu i lásku. 

Druhá série se přesouvá do devadesátek. Rovnou začíná se Štaidlem. Jejich vztah byl přitom od začátku komplikovaný. Charismatický muž byl ženatý – a s Ivetou rodinu zakládat nechtěl. Alespoň evidentně ne takovou, kde se vedle krásné blondýny každé ráno probudí. Když se potom kvůli Ivetě rozvedl, jeho manželka zpěvačce děkovala. A upřímně! 

Jejich láska nebyla bez problémů – a čí ano? (foto: se souhlasem TV Nova)

Ona mě od něj osvobodila. Když se do ní před padesátkou zamiloval, tak mě vlastně zachránila. Já bych se s ním po takové době už asi nerozešla a všechny jeho vrtochy bych musela snášet já. Iveta Bartošová mi dala v podstatě volnost,“ citoval tehdy Áňu Štaidlovou ahaonline.cz

V minisérii Iveta ztvárnil Štaidla Ondřej Gregor Brzobohatý. Jeho podoba je až děsivá! Neméně skvostný výkon opět předvádí Anna Fialová jako Iveta. Přesto diváci nešetří kritikou. A to ne na herecké výkony. Některé pobouřilo, že se o Ivetě něco točí, prý by měla už odpočívat v pokoji. Někteří zase tvrdí, že si produkce na příběhu plném bolesti produkce mastí kapsu. Opakované propírání toho samého nevidí jako vhodné. Jsou však i tací, kteří Ivetinu minulost neznají a pamatují si ji jen z jejího konce. Nebyla by škoda, aby všechny úspěchy zapadly? Ivetin syn Artur viděl všechny tři díly. A prý se mu to moc líbilo…

Zdroj: Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů