DomůLifestyleV seriálu Jedna rodina mají Karel s Petrou perfektní manželství. Tohle by chtěl mít...

V seriálu Jedna rodina mají Karel s Petrou perfektní manželství. Tohle by chtěl mít doma zkrátka každý

Seriál Jedna rodina přináší unikátní pohled na ty, kteří se musí vypořádat se střídavou péčí hned několika dětí. Kromě propletených osudů (a občas bizarních situací) jsme svědky také manželství Petry a Karla – a tohle se vážně povedlo! Nechtěli byste tak milou a chápavou manželku doma? Která vám po nevěře řekne, že určitě nic nebylo, protože byste se na nic nezmohli?

Karel Tejkal je bývalý manžel Kláry, se kterou má Elinku a Johana. Ta byla ze začátku doslova osinou v zadku, ale teď, když už se jí konečně daří užít si nějakou tu milostnou chvilku, se stává krásným příkladem matky samoživitelky. Ženy, která se nezdráhá jít na dno svých sil – jen aby děti měly. A překvapivě se na to dobře kouká. Nevadí, že nechce Vágyho. Stejně se k sobě nehodí.

Do toho je tu Petra – vášnivá zpracovatelka marmelád, která touží vybudovat svůj byznys. Občas se jí sice nedaří tak, jak by si asi přála, ale je stále milá, chápající a pro svého muže velkou oporou. Tu teď Kája rozhodně potřebuje. Zapletl se totiž s vyděračkou, která touží dostat do domova seniorů svou tetičku. Chudák příbuzná si ale myslí, že chce hodná neteř jen její byt. A rozhodně se nechystá přidat k důchodcům. Dobře pro Karla! Nechá si úplatek?

Kolegyně Nikola se snaží Karla vydírat (foto: se souhlasem TV Nova)

Opora, kterou má Karel doma, je obdivuhodná. To by si přál zkrátka každý! Je příjemné vidět, že televizní produkce ještě umí do nějakého toho seriálu zasadit také hezký příběh plný lásky, bez urážek a osočování. Petra přistoupila i k možné Karlově nevěře s grácií. A to se hned nevidí.

V dalších dílech se mohou diváci těšit na peripetie s myčkou, po které Norika zoufale touží, Vaškovu první lásku i dobrosrdečného Boba, který přidá Vaškovi pětistovku na lekci líbání. Vypadá to, že po dílech, ve kterých se řešilo jen znásilnění a vydírání, jsme zpátky u pohodového seriálu, na který se každý podívá rád a s chutí. Jen tak dál!

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů