DomůOsobnostiOdchod ze ZOO babička Gránského ocení. Kvůli Albertovi si na malém městě...

Odchod ze ZOO babička Gránského ocení. Kvůli Albertovi si na malém městě užila své

David Gránský se po dlouhých úvahách rozhodl přerušit natáčení seriálu ZOO. V příštích měsících se chce věnovat své rodině a cestovat. S manželkou Nikolou plánují například Barcelonu. Jistě to ocení i jeho babička. Na tu zvonili sousedé, aby jí řekli, že je Albert Polák pěkný prevít.

Už několik let se Gránský nezastavil, v podstatě od natáčení Vyprávěj. Hrál v seriálu Gympl s (r)učeným omezeným, Ohnivý kuře, Modrý kód, Sestřičky a teď v ZOO. Není divu, že potřebuje chvíli odpočívat, vyděláno na to jistě má. Aby ne – patří mezi naše nejtalentovanější mladé herce.

Má Gránský výčitky?

Před 10 měsíci se mu totiž narodil syn Mateo, který mu doslova roste před očima. David si ho chce pořádně užít a teď mu dává přednost před kariérou. Kdo by si takového muže doma nepřál? Možná za to mohou i výčitky, že krátce po jeho narození už spěchal moderovat do Bratislavy show Česko Slovensko má talent…

Jeho manželka Nikola navíc vlastní optiku v pražských Dejvicích, a tak potřebuje mít čas také na svou firmu. S Davidovým zápřahem je to však takřka nemožné. Vyprávět by jí mohla její nejlepší kamarádka Eva Burešová. Ta naskočila po mateřské do práce takovou rychlostí, že se někteří až podivují, jak to vlastně zvládá.

Možná má ale Alberta Poláka David také trochu dost. „Mám tendenci se předem nebo po odtočení dané scény omlouvat. S Albertem teď trávím hodně času a chvilku musí odeznít, když jedu domů z ateliéru. Albert má práci v zoo rád, ale občas musí vyšplhat po něčích zádech a morální zásady jdou stranou,“ přiznává.

Dokonce na jeho babičku nasazovali sousedé. „Je z malého města, a když jsem hrál hodného Matyho z Modrého kódu, tak za ní všichni sousedi chodili, jak má šikovného vnuka. Teď chodí a říkají, jak jsem neuvěřitelně zlý,“ vypráví. 

No, holt herec, ten tvrdý chleba má…

Zdroj: seriál ZOO, Instagram, ahaonline.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů