DomůOsobnostiNesvačilová po divokých měsících na vrcholu kariéry: Nazkoušela nejtěžší hru ve svém...

Nesvačilová po divokých měsících na vrcholu kariéry: Nazkoušela nejtěžší hru ve svém životě

Ačkoliv byla Denisa Nesvačilová od loňského léta spojována hlavně s režisérem Petrem Kolečkem, pracovním nasazením v posledních týdnech dokazuje, že rozhodně není jen krasotinka bez talentu. Nejtěžší hra A je to venku! sklízí úspěch a půvabná zrzka na tom má velký podíl.

Někteří si Nesvačilovou pamatují ještě z dob seriálu Slunečná, kde ztvárnila holku z dětského domova, která se desítky dílů vlastně hledala. Toužila po muži, který jí bude oporou. To má možná herečka se svou postavou společné, s posledním nápadníkem to ale slavně nedopadlo. Režisér Petr Kolečko se totiž po měsících divoké lásky i odloučení vrátil zpátky k matce svého syna Anetě Vignerové, kterou si také vzal.

Nejtěžší hra, jakou jsem zatím měla možnost nazkoušet, říká Denisa

Možná někdo čekal, že se z toho Denisa zhroutí a z veřejného života se stáhne. Stal se ale přesný opak! Úsměvy rozdává na všechny strany, v práci se jí daří a diváci jí dokonce posílají do divadla květny. S poslední divadelní hrou si sáhla na dno svých sil. Stále to ale za to.

„Nejtěžší hra, jakou jsem zatím měla možnost nazkoušet. Zdánlivě banální večeře u rodičů se zvrhne a nic už nebude jako dřív. Na povrch vyplouvá jedno tajemství za druhým. Komedie plná absurdit a emocí. Byl to poměrně bolestivý proces, až bych řekla herecká laboratoř. Ale soudě dle páteční premiéry a reakcí publika se nám povedlo vykřesat představení, které budete milovat. My už ho milujeme. Děkuju, děkuju, děkuju! A Diano, já ti to jednou odpustím!“ říká Nesvačilová.

Denisa Nesvačilová si zahrála ve filmu Přes prsty, který Kolečko režíroval (foto: se souhlasem FTV Prima)

Herečka se na divadelních prknech představila v padnoucím černém saku, mámu jí hraje Petra Špindlerová. A nutno říct, že Denise to neskutečně sekne. 

Ačkoliv obvykle na sociální sítě nic moc nepřidává, teď zásobuje fanoušky svým pracovním nasazením, což její sledující kvitují. Zřejmě jsou také rádi, že po všech peripetiích se jí konečně daří. Snad brzy potká také muže, se kterým dostane vše, po čem touží.

Zdroj: Instagram, ceskozive.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů