DomůLifestyleDnes v Jedné rodině: Karel se bojí, že podvedl Petru. Jistý si ale...

Dnes v Jedné rodině: Karel se bojí, že podvedl Petru. Jistý si ale není

Už dnes večer čeká diváky další díl seriálu Jedna rodina s názvem Víkend hrůzy. Karel se totiž probudí po divokém večírku s pořádnou kocovinou – a jeho kolegyně tvrdí, že si užili vášnivou noc. To jindy poslušného manžela vyděsí. Ohrožuje manželství s milovanou Petrou? 

Když se Karel pohádá s Petrou, protože zaplatil za Kláru dluhy a dal za to všechny své úspory, přijde mu do cesty školní večírek pro učitele. S vtipným kostýmem pavouka vyrazí do místní hospody, aby si konečně trochu oddychnul. Jenže to by za rohem nesměla číhat kolegyně, které se Kája evidentně už dlouho líbí. A podle její zprávy jí dopřál hned několik orgasmů!

Jenže Karel je samozřejmě z celé situace opravdu vyděšený, se svým manželstvím by nerad hazardoval. Celou situaci tak před Petrou tají, svěří se ale Bobovi. Ten se mu trošku směje, nadšený z toho, že by měl nový manžel podvádět jeho milovanou bývalou snachu, však samozřejmě není. A to není jediná věc, kterou bude muset Karel řešit.

Karel laškoval se svou kolegyní Nikolou (foto: se souhlasem TV Nova)

Jeho kolegyně z večírku, která tvrdí, že spolu měli sex, ho vydírá. Buď jeho bývalá žena Klára sežene místo pro její tetu v domově pro seniory nebo bude zle. Má totiž kompromitující materiál, který by Petra jistě pochopila přesně tak, jak Nikola potřebuje. Jak tohle Karel vyřeší? 

Větší štěstí bude mít právě Klára, která se sbližuje s Vágym. Sice tuší, že jí nepřitahuje tolik jako manipulátor Aleš Crha, na druhou stranu je to rozhodně lepší volba. Už kvůli dětem. 

Jak Karel dopadne můžete sledovat ve 20:20 na Nově. Pro nedočkavce už teď na Voyo.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů