12.5 C
Prague
Sobota, 13 dubna 2024, 1:04
- Reklama -
DomůOsobnostiRežisér Kolečko přemýšlí, že o milostném trojúhelníku s Nesvačilovou a Vignerovou natočí film

Režisér Kolečko přemýšlí, že o milostném trojúhelníku s Nesvačilovou a Vignerovou natočí film

Možná si Petr Kolečko a Aneta Vignerová mysleli, že když se romanticky vezmou, všichni jim jejich velkou lásku uvěří. A to se překvapivě nestalo. Korunu tomu Kolečko nasadil, když po svém největším skandálu přispěchal do Show Jana Krause, aby všem dokázal, že tentokrát to s matku svého syna myslí vážně. A Kolečko tomu nasadil korunu, když přiznal, že uvažuje o natočení filmu.

Kolečko s moderátorem Krausem oslavovali na televizních obrazovkách svatbu s velkou slávou. Bylo také vidět, jak je nervózní. „Ono se ukázalo, že je někdy lepší s tou svatbou počkat,“ pustil se do ožehavého tématu Kraus hned v prvních minutách. Člověka napadne, že měl Kolečko docela odvahu, aby se tam po tom všem ukázal. „Byla by lež tvrdit, že jsem se nedopustil nějakých omylů,“ chodil kolem horké kaše. Pak ale v klidu přiznal, že by bylo zajímavé o tom natočit film, dokonce už o tom i uvažoval. Prý by bylo skvělé sledovat pohnutky zúčastněných.

Body mu to ale nepřineslo. S manželkou Anetou působí stále tak trochu směšně. Poprvé se na veřejnosti ukázali na přehlídce návrháře Michala Kováčika v pražské Chuchli. Aneta se snažila působit šťastně a spokojeně. Denisa Nesvačilová se mezitím pustila po hlavě do práce, rozdává úsměvy na všechny strany a své fanoušky ujišťuje, že je v pořádku. A překvapivě se setkává s pochopením.

Denisa Nesvačilová si zahrála také v seriálu Pálava, který Kolečko režíroval (foto: se souhlasem FTV Prima)

Tak se kterou ženou měla být ta svatba?

Vignerová si stále užívá podporu svých fanoušků – nebo těch, kteří zbyli. Do té doby totiž působila jako zoufalá matka samoživitelka, kterou chlap opustil kvůli jiní. Teď se vyrojily spekulace, že se s Nesvačilovou u Kolečka doma dámy střídaly. Svatbou si definitivně sesadila korunu, kterou celou dobu nesla. Nesvačilová byla za mrchu, ona za zhrzenou ženu. Teď je Denisa za vítězku. 

Pokud se o tom Kolečko opravdu rozhodne natočit film, návštěvnost v kinech je zřejmě zaručena. Možná by to konečně vneslo světlo do některých událostí, které se bulvárem prohnaly. Šlo například o situaci, kdy ho měla Denisa pořezat nebo fakt, že i jí měl slibovat svatbu, na kterou měla půvabná zrzka dokonce už zvát lidi. 

Zdroj: Show Jana Krause, ceskozive.cz, blesk.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů