4.4 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 2:04
- Reklama -
DomůOsobnostiLidé se smějí, že Kolečko strávil svatební noc s Nesvačilovou. Konspirační teorie neberou...

Lidé se smějí, že Kolečko strávil svatební noc s Nesvačilovou. Konspirační teorie neberou konce, Aneta mlčí

Není snad nikdo, koho by včera nepřekvapila zpráva, že se nadaný režisér Petr Kolečko oženil s modelkou Anetou Vignerovou, se kterou má malého syna Jiříka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ještě pár dní zpátky nepózoval fotografům na Českých lvech po boku herečky Denisy Nesvačilové. Není divu, že na internetu vzniklo hned několik konspiračních teorií, nad kterými se fanoušci za břicho popadají. 

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je. Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem,“ rozepsala se Aneta včera večer na svém Instagramu ve chvíli, kdy se jejich sňatek už dávno stal veřejným tématem. U příspěvků se jí spoustu sledujících smálo, nakonec vypnula komentáře.

Kde strávil Kolečko svatební noc?

Asi si půvabná brunetka myslela, že tím veškeré spekulace utne, to se však krutě mýlila. Fanoušci – i ti, kteří se nastalou situací zkrátka jen dobře baví – začali okamžitě vymýšlet teorie, proč řekla Vignerová své ano.

Někteří se tak domnívají, že je Aneta podruhé těhotná – asi možné. Někteří se ale domnívají, že je těhotná Denisa Nesvačilová a Aneta Petra ke sňatku donutila – rovněž možné, ale v takovém případě asi Nesvačilová radost nemá. Další si dělají srandu, že hned svatební noc po obřadu s Anetou strávil Kolečko s Denisou – doufáme, že nepravděpodobné. Ačkoliv, tady zkrátka člověk nikdy neví… Ale potvrzené to rozhodně nemáme.

Aneta Vignerová se rozhodla si svého Kolečka vzít poté, co se několikrát objevil po boku Nesvačilové ve společnosti. Na Českých lvech na začátku března tvrdil, že NEPOTVRZUJE, že jsou pár. Také se ale nechal slyšet, že ho Denisa v hádce pořezala, to ještě předtím. V médiích se objevila informace, že Denisa chystala Kolečkovi narozeninovou oslavu. Asi v době, kdy stál na radnici. Aneta měla podporu široké veřejnosti celou dobu, teď se jí ale smějí.

Kdo tenhle milostný trojúhelník vlastně vyhrál, to si snad netroufáme tvrdit.

Zdroj: Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů