16.8 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 11:06
- Reklama -
DomůLifestyleDeset chyb v seriálu Kukačky, které působí jako pěst na oko

Deset chyb v seriálu Kukačky, které působí jako pěst na oko

Kukačky začaly úspěšnou první řadou, ta druhá zatím trochu pokulhává. Diváci jsou však zvědaví, jak celý příběh dopadne – a tak samozřejmě koukají. Kde se ale v oblíbeném seriálu objevují chyby a nesrovnalosti?

Bohatí, mladí a možná manželé

  1. Herečku Jitku Čvančarovou nahradila ve druhé sérii Eva Hacurová. Právě na Čvančarové byla v roli znát jistá zhrzenost, zklamání a zlomená duše. Postava Jana Dolanského ji totiž opakovaně podváděla. Hacurová už ale bolest do postavy nepřenesla. 
  2. Marcela se dala dohromady s Lubošem. Ten jí ale kradl v první sérii peníze z obchodu. Nikdy se přitom tato situace dostatečně nevysvětlila.
  3. Česká televize uveřejnila na svém webu vztahovou mapu Kukaček. Tam se píše, že Tereza a Martin jsou manželé. Nikdy však nedošlo ani k žádosti o ruku, naopak se Martin Terezy v první sérii ptá, proč si ho vlastně nikdy nevzala. Tereza odpovídá, že se jí nikdy nezeptal. 
  4. Martin byl v první sérii Tereze nevěrný. Kromě klidného rozhovoru v pražském bytě se tohle nikdy více neřešilo.
  5. Marcela momentálně řeší, zda napsat doktora v podání Jana Dolanského do rodného listu svého dítěte. Jelikož ale nejsou sezdaní, museli by jít v takovém případě na matriku a tam podepsat souhlasné prohlášení o určení otcovství. Nelze si v porodnici napsat kohokoliv si matka usmyslí.
  6. David, který děti vyměnil a momentálně čeká na soud, si k sobě bere Antonia Šoposki, který hraje Marka Richtera, kamaráda Báry Holcové. Vážně by úřady svěřily dítě do péče někomu, kdo je stíhaný pro únos? A neuvalil by v takovém případě soud vazbu, aby David neovlivňoval svědky? Přeci jen žije se všemi v jednom baráku.
  7. Ačkoliv má být jedna z hlavních dějových linek druhé série zmizelá Terezina matka, divák se několik dílů vůbec nedozví, co se tehdy stalo. A to ani náznakem. Celá situace působí, jako by se její představitelka Jana Kolesárová spustila s Karlem, kterého hraje David Novotný. Je Tereza Karlova dcera?
  8. Tereza s Martinem zvládnou ufinancovat pražský byt, který je evidentně v luxusní čtvrti – a ještě koupit Davidův dům. Ačkoliv se v seriálu nikdy neřeklo, zda ho opravdu koupili. A to Tereza vůbec nechodila do práce. Kde na to ti mladí berou? Tolik si Martin vydělal jako architekt? Tolik mu teď platí Býček? Za celou dobu se vlastně v seriálu neřeklo, co pro Rudolfa Býčka Martin dělá.
  9. Podivné také je, že ačkoliv měla Tereza od Martina zákaz v Praze pracovat, na venkově to najednou není problém. 
  10. David se v průběhu druhé série postaví do pozice toho, kdo už se nebude omlouvat, protože se omlouval moc. To je na někoho, kdo připravil biologické rodiče o možnost vidět vyrůstat jejich syny, dost zvláštní postoj. A nikomu to vlastně nepřijde divné.
Marta Dancingerová a Marek Adamczyk (foto: se souhlasem České televize)

V hlavních rolích se v seriálu představili Marta Dancingerová, Marek Adamczyk, David Novotný, Sabina Remundová, Denisa Barešová, Jiří Štrébl, Veronika Freimanová, Luboš Veselý, Petr Kostka, Libuše Švormová, Jana Kolesárová a další.

Zdroj: ČSFD, Česká televize, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů