20.1 C
Prague
Pátek, 12 července 2024, 9:07
- Reklama -
DomůLifestyleZlatého bludišťáka pro Soňu! Kmen jí vděčí za všechno štěstí, ačkoliv ještě...

Zlatého bludišťáka pro Soňu! Kmen jí vděčí za všechno štěstí, ačkoliv ještě nedávno to byly chladné narcistní osoby bez špetky lidskosti

Vypadlá fitness máma Soňa Sedláčková si na svém Instagramu otevřela studnici všech mouder a zážitků. Pravidelně zásobuje své fanoušky názory na ty, kteří v Survivoru soutěží. Třeba zda berou kokain, steroidy nebo pijí alkohol. Také upozornila na šikanu a netykavku Vaška Matějovského, který s ní (k jejímu překvapení) nemluvil… Teď vypouští další povzdech. Stal se z ní outsider, ačkoliv ona přeci konala jen dobro. Soňo, nestačilo to už?

Hned z počátku je třeba říct, že Soňa má jasný názor na to, proč vypadla. Když kmen Hrdinů nespal celou noc, účastníci dva dny nejedli a šli do boje s tím, že prohrají, Soňa jim vytvořila kotvu vítězství (netušíme, co to je, ale určitě to bylo důležité). Náhodou zapomněla na sebe a ruplo jí koleno. Prostě náhodička! Kdyby se nic nestalo, určitě by měla sama sebe za nositele štěstí, bílé energie a síly. Třeba, jen hádáme.

Pítře, nespi vedle té modelky!

Kmen, který obvinila, že v něm vládne šikana, drogy, steroidy a alkohol (minimálně v České republice, v Karibiku se omezují na kokosy), je teď podle ní plný lásky a štěstí. A čí je to zásluha? Ano, Soni. To je přece jasné. 

Právě Soňa radila Pítrovi, ať nespí vedle Andrey, jinak z toho bude senzace. Ona zkrátka věděla, že vzniknou záběry plné romantiky, vášně a chtíče, které Havránkovu přítelkyni Gábinu vystřelí z trenek. A naštvou. Gášpárové hraje do karet, že zachovala dekórum. Všechny uklidňovala, že to bude dobré. Fakt, že se teď stáhla ze sociálních sítích a nepostupuje svoje provokativní „storýčka“ ale svědčí o tom, že možná tak docela v pohodě není. Nedivíme se, Andrea je kus, to ví každý. I Lambora.

Když jedete do Karibiku s bývalkou, možná to bude současné lásce vadit

Ale dobře, to Soně připisujeme k dobru. Je jasné, že jako jediná mohla tušit, že když si lehnete vedle holky, se kterou jste kdysi spali (asi, Gábina mluví o bližším vztahu), vaše přítelkyně ji nesnáší (Gábi protáčí oči ve všech rozhovorech, kde se na Bezděkovou ptají) a ještě si s ní budete proplétat prstíky a roztomile tokat, bude to průser. Koho by to napadlo, zlatého bludišťáka pro Soňu!

A ne, ještě nekončíme. Soňa také pomáhala Pavlíně, která přišla až později s Martinem Kulhánkem, protože první dny plakala. Pepovi pomohla technikou NLP submodality, protože právě jí se svěřil, že je přetlakovaný ze všeho, co se tam děje. Jak přetlakovaná musí být asi jeho přítelkyně, která zůstala doma těhotná a sama. Pokerová hráčka Bára Sedláčkové prý plakala na rameni, a tak jí dvakrát stejnou technikou pomohla jako Pepovi. Také Soňa celému kmeni posílala energii při soutěžích… No, a další výčet věcí, které nikdo nikdy v televizi neviděl. Jejím heslem je: POMÁHEJ POTICHU. Tak asi proto.

Mlčeti zlato…

Nikdo jí nebere, že byla plnohodnotným členem svého kmene, a že je to uvnitř správná ženská, která má v srdci místo i pro takové hříšníky, jakými jsou účastníci kmene Hrdinů. Ale proč tvrdí, že tam zažila šikanu (nebo možná tedy někdo jiný), vládl tam chlad, ego, narcismus? Proč upravila svůj příspěvek, kde jmenovala Matějovského s Bezděkovou, kteří s ní prý vůbec nepromluvili a teď už na Instagramu uvádí jen „dva lidi“? Už si za tím nestojí? Najednou nechce jmenovat? Proč nejdříve tvrdila, že jejich kmen nepoznal lásku a lidskost, nikdo jí nepomohl a teď se pasovala do role Guru, kterému může konkurovat už jen Vojta Kotek v třídílné sérii na Voyu?

Ono by to asi chtělo si rozmyslet, zda chce Soňa pomlouvat nebo pomáhat. Obojí najednou vypadá tak trošku zvláštně a dělá to z ní (maličko) nedůvěryhodnou osobu. Ačkoliv se snaží prezentovat jako člověk, který krmí svou duši afirmacemi, na Instagramu by to chtělo dát si chvíli pauzu. 

Zdroj: TV Nova, Instagram Soni Sedláčkové

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů