4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 7:04
- Reklama -
DomůOsobnostiEva Burešová ve svatebním: Je věřící, ale před oltářem nestála ještě ani...

Eva Burešová ve svatebním: Je věřící, ale před oltářem nestála ještě ani jednou. Přemek Forejt nesmyslně otálí

Eva Burešová je v současnosti jednou z nejpopulárnějších mladých hereček u nás. Září v seriálu ZOO, dříve si zahrála ve Slunečné, usedla také do poroty v show Tvoje tvář má známý hlas. Je hvězdou divadelní scény a v březnu ji čeká muzikál Bodyguard po boku Hynka Čermáka. Nedávno porodila svého druhého syna Tristana Williama Forejta a doma má z předchozího vztahu ještě staršího Nathaniela. Proč ale ještě nedošlo s Přemkem na svatbu?

V posledních dnech se objevily spekulace, které potěšily nejednoho fanouška. Prý Eva Burešová obráží svatební salóny a zkouší si bílé šaty! Sama totiž zveřejnila fotku na svém Instagramu, u které připsala, že se cítí jako diamant. Deník ahaonline.cz také přinesl zprávu, že Evu někdo na honu za perfektní vlečkou zahlédl. Herečka nikde ale nezveřejnila, že by se její milý vyslovil. Pokud nedošlo na utajovanou svatbu, proč Přemek tolik otálí?

Život na psí knížku s vírou v Boha

Mladí a zamilovaní, to Burešová s Forejtem rozhodně jsou. Ale nejsou svoji. Přesto, že o sobě Eva tvrdí, že je tradiční ženou, která miluje zvyklosti a věří v Boha, před oltářem ještě nestála ani jednou. Svého prvního syna nechala dokonce pokřtít. Chlapec tehdy dostal dvě jména, Adam a Salvatore. Také Eva se prostředním jménem Salvatore prezentuje, jestli ho přijala oficiálně, nevíme. S Forejtem koupili dům, pořídili si psa a užívají si jeden druhého.

Fanouškům neuniklo, že Eva po boku Forejta přestala ukazovat svého syna Nathaniela, stejně tak skrývá svého druhorozeného syna Tristana Williama Forejta. Dříve byl přitom Nathánek hlavní náplň Eviných sociálních sítích, nechyběly ani nějaké ty spolupráce. Ačkoliv k Evinu dobru musíme říct, že si herečka pečlivě vybírá, s kým své jméno spojí. Nathan už je starší, a tak možná začalo herečce vadit, že ho lidé na ulici poznávají. Brzy půjde do školy a popularitu své maminky si nevybral. S příchodem Forejta tak ze sítí zmizel. I on má z předchozího vztahu dceru Stelu, fanoušci ji ale mohli vidět jen párkrát. Ve videoklipu skupiny Nebe a na pár stories na sociálních sítích. Kdo je její maminka, to se vlastně veřejně ani neví.

Tušíme, že sobě už pomoct nemůžeme, píše Eva

Dříve byla Burešová hodně otevřená, teď si žije ve své bublině a nikdo do ní vlastně nevidí. V poslední době dává na Instagram ponuré vzkazy, které jsou takovým pohledem do duše. „Někdy se snažíme co nejvíce pomoct ostatním, právě proto, že tušíme, že sobě už pomoct nemůžeme,“ napsala nedávno na své sociální sítě. Nabízí se otázka, co se u nich doma děje. Žádost o ruku, která zatím nepřišla, pracovní zápřah Burešové, který naznačuje, že se snaží něco vyhnat z hlavy a potom Forejt, který se v poslední době nikde neobjevuje a možná má tak pracovních nabídek o něco méně, než byl dříve zvyklý

Příchod miminka je pro partnery vždy náročnou zkouškou, která se nevyhýbá ani celebritám. Je možné, že si mladá dvojice prochází tím, čím už mnozí před nimi. Tak trochu se odcizili, možná se doma hašteří nebo jen hledají cestu, jak si pořád věnovat partnerský čas. Děti mají celkem tři, oba pracuji, musí se starat o dům. Není to jednoduché. Jak si dříve Eva Burešová získala fanoušky svou otevřeností a upřímností, s narůstající popularitou se stále více uzavírá do sebe. Omezila se na sdílení své práce a rodinu pečlivě chrání. Přiznala by vůbec, kdyby se z ní stala paní Forejtová?

Zdroj: Instagram, Facebook, ahaonline.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů