18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůLifestyleIT rodina z Výměny manželek dostává naloženo: Jste špindíry a jen se vychloubáte,...

IT rodina z Výměny manželek dostává naloženo: Jste špindíry a jen se vychloubáte, píšou diváci

Středeční Výměna manželek zvedla diváky ze židle. Mladá rodina z Předboje, která se netajila láskou k moderním technologiím a u všeho nezapomněla zmínit, kolik to stálo, si teď možná raději na chvíli vypne sociální sítě. To, co se na nich strhlo, se však dalo tak trochu čekat. 

Středeční Výměna manželek byla zase tak trochu kontroverzní. IT testerka Karolína s manželem Jardou, kteří společně vychovávají tři děti – Danielu, Anežku a Dominika, teď možná svoje moderní technologie na chvíli vypnou. Vzbudili totiž možná o trochu více emocí, než si vlastně sami přáli. 

Exkurze do Předboje

Už z počátku budila pozornost situace, kdy mladá maminka na rodičovské dovolené s nezaměstnaným manželem bydlí v pronajatém baráčku pár minut od Prahy, na zahradě mají skákací hrad s vodním dělem, za rohem vířivku, uvnitř domu automatický koš, děti na rukou chytré hodinky, v rukou tablety, a ještě k nim prý každý týden jezdí DPD. A nové auto před domem samozřejmě nechybělo. Přesto si posteskli, že v Předboji patří ještě mezi ty chudší. 

Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby na začátku neřekli, že žijí od koruny ke koruně. Ve druhé rodině dominoval vznětlivý Tomáš, který měl s Mirkou čtyři děti – Petra, Matyáše, Zuzanku a Natálii. Karolínino rozhazování mu nebylo přitom zrovna po chuti. Ostravská rodina žila skromně a nemohla si dovolit tolik, co Karolína. Otázkou je, co si taková Karolína skutečně dovolit může, když neodolá jakékoliv vychytávce, ale na konci měsíce podle svých slov počítá drobné v peněžence. 

Od výplaty k výplatě v novém autě

Divákům také vadily jejich hygienické návyky. Karolínin hodný Jarda přiznal, že si s čištěním zubů zas tolik hlavu nelámou. A neumí to naučit ani děti. Diváci na nich nenechali nit suchou. „Jste špindíry, hlavně že máte prachy,“ píše divák Jakub.

A jak začala mluvit o tom, že ji manžel říkal, že kdyby jí chyběl kávovar na presso ať si ho tam koupí a pak jim ho tam nechá… Ubožačka, která se před kamerou jenom chtěla předvádět a dělat ze sebe něco víc,“ napsala na sociální sítě Alex. „Po dnešním díle dostává slovní spojení žijeme od výplaty k výplatě nový rozměr,“ posmívá se David.

Nákup chytrých hodinek pro šestiměsíční miminko

Došlo také na oblíbené téma všech Výměn – chybějící zuby, tentokrát druhé manželky Mirky. Pravdou je, že u ní alespoň diváci oceňují, že je skromná a milá. „Překvapuje mě u toho pedanta, že jeho manželka má špatné zuby! Když někoho miluji, udělám vše, aby se měl miláček nejlépe! Narážet v hubě na zříceniny hradu Rábí neudělá radost nikomu,“ píše Vlastimil. 

Káje, jak ji rád Jarda nazýval, sice nikdo neupře, že možná má doma spoustu peněz, faktem ale je, že s nimi zřejmě neumí vůbec hospodařit. Nebo zkrátka utratí každý měsíc všechno. Vrcholem byl nákup chytrých hodinek pro šestiměsíční miminko, aby rodiče věděli, kde se pohybuje. „My žijeme od výplaty k výplatě a šla a koupila sprchový gel za 600 Kč, protože druhá rodina na to nemá. V tu chvíli už mi bylo jasné, že je tupá jak vagón bruslí a chce se jen ukázat. Akorát jí to asi nevyšlo, protože se ukázala, jak nejhůř mohla,“ nebere si servítky divačka Lenka. 

Zdroj: TV Nova, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů