4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 7:04
- Reklama -
DomůOsobnostiEvu Burešovou partner v seriálu ZOO podvede krátce po porodu. Herečka má podobnou...

Evu Burešovou partner v seriálu ZOO podvede krátce po porodu. Herečka má podobnou zkušenost, se synem skončila sama 

Eva Burešová je jedním z největších mladých talentů u nás. Když si dala pauzu v seriálu ZOO, aby v klidu přivedla na svět svého druhorozeného syna Tristana, vypadalo to, že mezi Viky a Petrem konečně zahořela ta pravá láska. Opak je ale pravdou. 

Petra Kříže, soudce, který si dlouho myslel, že má Viky sestru Alex, by na nevěrníka nikdo netipoval. Opak je ale pravdou. Když konečně našel své životní štěstí v podobě chůvy, která jako jediná zvládla jeho rozdivočené děti, jejich dějová linka se na nějaký čas uzavřela. Fanoušci čekali velkou lásku. Takovou, o které se často píše v romantických knihách. Teď však přichází kruté vystřízlivění. Z Petra Kříže se vyklubal nevěrník.

Po porodu prvního syna zůstala sama

Novopečený trojnásobný otec totiž nestihl porod, a navíc se motá kolem své asistentky. To zřejmě způsobí, že se Viky v prvních dílech po svém odjezdu ukáže na scéně sama. Nikomu nechce nic vysvětlovat, ačkoliv se jí dobrý kamarád Marek stále ptá, co se vlastně stalo. Kdo by si myslel, že se tahle dějová linka bude hrát Evě těžce, měl by možná pravdu. Ale zkušenosti má kde čerpat.

Ačkoliv teď prožívá velkou lásku se svým kuchařem Přemkem Forejtem, kterému porodila syna Tristana Williama Forejta, dříve se jí v partnerských vztazích tolik nedařilo. Svého prvního potomka Nathaniela s hudebníkem Michaelem Krásným. Ten se však krátce po narození syna rozhodl budovat kariéru v Americe a Evu nechal v Čechách samotnou. „Byli jsme nejlepší kamarádi. Jenže po narození syna to partner přestal zvládat,“ prozradila před lety bolestivé tajemství. „Tatínek nepomáhá. On má hodně práce. Když má jeden volný den, Nathanka si vezme. To bývá ale málokdy,“ přiznala v roce 2018. Rozchod nebyl to jediné, co musela mladá žena zvládnout. Když se pustila plnou vervou do práce, někteří jí odsuzovali. 

Neznám rodiče, který by se hnal za penězi a slávou, řekla Burešová

„Když vidíme tátu, který má dvě tři práce, říkáme si: ‚To je frajer, dělá vše pro to, aby se jejich rodina měla dobře.‘ Když vidíme ženu, která má dvě a více prací, něco v nás říká: ‚Hele, ona se vůbec nevěnuje dětem.‘ Jaký je mezi nimi rozdíl? Jen v pohlaví. Oba chtějí a dělají maximum pro děti, a když jsou na to sami, měli bychom jim být podporou a oporou. Neznám ve své blízkosti žádného rodiče, který by se hnal za penězi a slávou. Všichni dělají vše pro to, aby jejich děti nemusely jednou strádat,“ rozčílila se.

Tehdy Burešová na partnery zanevřela. „Partnerský život vůbec neřeším. Rozhodla jsem se být sobecká. Od svých patnácti let jsem stále dávala lásku někam jinam a asi evidentně nesprávným lidem. Furt jsem si říkala, že to byla moje chyba, ale nemyslím si to už,“ řekla tehdy pro Super.cz.

Seriál Slunečná byl spásou

Ze slov byla cítit bolest, kterou jí rozchod s otcem prvorozeného syna přinesl. Pro novou lásku neměla v srdci místo. „Jestli někdo přijde, tak přijde, ale zatím si to nedovedu představit, byla jsem nastavená tak, že patřím někomu jinému, ale ten člověk teď není, takže patřím Nathanovi a sobě,“ řekla. 

Spásou byla nabídka na roli Týny Popelkové v seriálu Slunečná, který z ní udělal hvězdu. Spolu s Markem Lamborou ztvárnili lásku ze statku, která musela překonat mnoho překážek. 

Petr podvedl Viky s asistentkou, matka jeho dítěte uteče do Čech

S hlídáním jí v té době pomáhala hlavně maminka, bez které by se Eva neobešla. Dlouhá natáčení, vystupování v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a ještě muzikály, to už byl silný oříšek. To vše pro blaho svého syna, aby nikdy nepocítil nedostatek. Dokázala mu dát vše. Lásku, domov i stabilní finanční zázemí. Nebylo to však nic jednoduchého. 

I proto možná dokáže pochopit Viky, která bojuje za svou důstojnost a nenechá se podvádět. Bolest, kterou musí novopečená maminka v seriálu prožít, tak Eva dokáže velmi dobře pochopit. Naštěstí ten pravý ve skutečnosti samozřejmě přišel. S Přemkem už koupili dům, pořídili si psa a září vedle sebe jako dvě sluníčka. Tak ať jim to vydrží!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO, super.cz, expres.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů