21.8 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 5:05
- Reklama -
DomůLifestyleSeriálu ZOO prý dochází dech, drtí ho Zlatá labuť

Seriálu ZOO prý dochází dech, drtí ho Zlatá labuť

Seriál ZOO je na televizních obrazovkách už skoro dva roky – od chvíle, co končil fenomén Slunečná. Za tu dobu si získal mnoho příznivců, plynule navázal na úspěch pohádky ze statku – a pak přišla podivná výměna, která seriál pohřbila. Zdá se, že se nikdy nevzpamatoval a drtí ho konkurenční příběh z obchodního domu Zlatá labuť.

Příběh z období druhé světové války je vůbec prvním dobovým seriálem televize Nova, který slaví nevídaný úspěch. Není divu, že ho televize nasadila proti své největší konkurenci – seriálu ZOO, který se dlouhodobě drží na předních příčkách sledovanosti.

Je to nastavovaná kaše

Tahákem byla pro seriál vždy Eva Burešová, která má jedno kouzlo – když se někde objeví, je z toho okamžitě hit. Diváci ji mají rádi. Ale v ZOO už není Robert Urban, který byl jejím vůbec prvním partnerem. Odskočil si natočit propadák Eliška a Damián.

A od té doby to jde z kopce. Chvíli to vypadalo, že seriál zachrání Tomáš Klus, nakonec je to ale nastavovaná kaše. To Zlatá labuť, ta má jiné grády. Pod tíhou nacistické okupace píše absurdní příběhy plné lásky, vášně a strachu. A diváci mají jasno, kdo u nich tentokrát vítězí.

Valerie Horká má tajemství (foto: se souhlasem TV Nova)

Zlatý konkurent šlape ZOO na paty

Dříve se přitom proslýchalo, že má mít ZOO 160 dílů – stejně jako Slunečná. Teď už je ale na platformě Prima Plus 140 dílů a dále se natáčí. To znamená jediné. Po neúspěchu Dobrých zpráv a Elišky a Damián si dá Prima zřejmě velký pozor, aby nepustila z vysílání svůj největší klenot.

Jenže se tam teď nic neděje. A je to trochu nuda. Kromě toho, že se z Viky Janečkové stává osina v zadku, která má se vším problém, tam není nic zajímavého. Ani Sid, ani Sandra Nováková jako matka samoživitelka. Pokud z toho ale bude letitý seriál (jako například z Ordinace v růžové zahradě), mohou si tvůrci čas od času dovolit hluchá místa. Ustojí nakonec ZOO svého „zlatého konkurenta“? Ani příběhu o obchodním domu se totiž v poslední době nevyhýbá kritika. Tam se toho zase podle diváků děje v každém díle až moc…

Zdroj: redakce, TV Nova, FTV Prima

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů