DomůLifestyleKde je konec Růženky Habartové ze seriálu Ulice? Nikdo nic neví

Kde je konec Růženky Habartové ze seriálu Ulice? Nikdo nic neví

Nejdřív dělala Růža s Ančou v Království hraček, poté se uplatnila jako pekařka. Nyní se ale herečka Zdena Hadrbolcová přestala ukazovat na veřejnosti. Panují obavy, že na tom není vůbec dobře! Její blízká kamarádka Jaroslava Obermaierová má o ni pochopitelné obavy.

Už během natáčení Ulice patřila Růženka k oblíbeným postavám. V kolegyni Jaroslavě Obermaierové našla blízkou kamarádku. Teď o ní ale nikdo nic neví! Po prodělané mrtvici prý potřebuje nepřetržitou péči a přátelům se neozývá.

Přátelé o ni mají strach

„Ráda bych Zdeničce zavolala, ale jak jsem zjistila, už delší dobu nemá telefon. A vůbec netuším, kde se vlastně nachází. Je to moc smutné. Ach, to stáří je tak těžké,“ řekla Jaroslava Obermaierová. Je vidět, že jí blízká kamarádka opravdu chybí.

Novináři nedávno pátrali po tom, zda je Zdena Hadrbolcová ještě mezi námi. Ale krásný dům pod Pražským hradem je v katastru nemovitostí stále vedený na její jméno. Kdyby byl předmětem dědického řízení, z veřejně dostupného rejstříku by to šlo znát.

Jaroslava Obermaierová je v Ulici od začátku seriálu (foto: se souhlasem TV Nova)

Kdo se o ni stará?

Doufejme, že je představitelce Růženky v rámci možností dobře. Starat se o ni má její synovec, některé zdroje tvrdí, že je to bratranec. Hlavní je, že je v blízkosti své rodiny. Hrát ji už ale pravděpodobně neuvidíme.

„Jak se mi daří? Blbě. Jsem v nemocnici. Nějak všechno zlobí,“ nechala se slyšet před rokem. „Prostě nejsem v pořádku.“ Některé zdroje mluví o tom, že je v jedné z LDN.

Zdroj: redakce, TV Nova, extra.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů