DomůLifestyleAni ve druhé řadě Zlaté labuti nebude Báře a Petrovi přáno

Ani ve druhé řadě Zlaté labuti nebude Báře a Petrovi přáno

S blížícím se podzimem se na obrazovky vrací také oblíbené seriály. Některé z nich přinesou ještě větší drama než doposud! Takovým je i Zlatá labuť, která se odehrává v období druhé světové války. Jak ta gradovala, přiostřuje se i příběh obchodního domu, o který je třeba bojovat nejen s nacisty, ale i s těmi, kteří chtějí stát v cestě štěstí, lásce i rodině. 

Marta Dancingerová, představitelka Báry Veselé, prozradila, že ani ve druhé řadě Zlaté labutě to Báře s Petrem nevyjde. Nadále budou o svou lásku bojovat, asi proběhne i nějaký ten polibek… Šťastný konec tu však nehledejte. Ani Dancingerová sama neví, zda jejich postavy nakonec skončí spolu. Splnilo se jí ale jedno velké přání, o které prosila scenáristy. Jaké, to ještě neprozradila.

Irena si bude zahrávat s gestapem

I Kristýna Ryška prozradila, jak se bude vyvíjet vztah Ireny Maškové a Aleny Zimové. Dalo se očekávat, že to nebudou mít dámy jednoduché. Herečka sice slibuje, že láska mezi nimi přetrvá, Alena se však stane dokonce nástrojem, jak může gestapo Irenu vydírat. Právě s tím si až příliš zahrává, snaží se chránit rodinu i majetek. Ani prozrazení její sexuální orientace není v době druhé světové války pro ženu přínosem.

Robert Mikluš, který hraje Lukáše Maška, prozradil, že když dostal do rukou scénáře, tajil se mu dech. Občas nevěřil, že by se některé postavy takhle zachovaly! Je tak jasné, že nás čeká pořádné drama. 

Prodavačka Eva, kterou hraje Beáta Kaňoková, zřejmě podlehne Wilhelmu Gruberovi, aby zachránila své nejbližší. Jak se ale říká – kdo s čím zachází, s tím také schází. Jejich spojení určitě nebude bez překážek.

V roli Markéty je Bočková perfektní (foto: se souhlasem TV Nova)

Někteří se pod tíhou doby zlomí

Druhá řada by měla být mnohem drsnější, takže se je na co těšit. Vzhledem k tomu, že i doba v Protektorátu Čechy a Morava přituhuje, je pochopitelné, že i o Zlatou labuť se bude bojovat.

„Osudů hrdinek a hrdinů našeho seriálu se dotknou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko: Německo, vlastenecký pochod na Říp nebo bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Diváci se dozví, kdo z našich postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí. Nová sezóna také nabídne více exteriérových scén, ukážeme nová atraktivní prostředí, točit budeme i se zvířaty. Změna čeká i herečky v rolích prodejních asistentek, obléknou totiž nové letní uniformy,“ prozradila kreativní producentka Klára Follová.

Dunaj, k vašim službám

Kdyby vás zajímalo, jak se postavám bude dařit i nadále, můžete si pustit slovenskou sestru Zlaté labutě s názvem Dunaj, k vašim službám. Ten se dočkal při svém uvedení velké kritiky, protože prý obsahuje ještě více historických nepřesností než česká verze – například večírky v době, kdy opravdu nebylo co slavit, označování měst za slovenská v době, kdy byla maďarská, špatná data významných událostí apod. Hraje tam Ján Koleník, Kristína Svarinská nebo například Zdena Studénková. 

Zdroj: redakce, TV Nova, ČSFD

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů