DomůLifestyleSeriál ZOO: Sid chce dítě, aby rodina překonala smrt Eduarda

Seriál ZOO: Sid chce dítě, aby rodina překonala smrt Eduarda

Smrt otce rodinu Novotných zasáhla. Eduarda smetlo v Thajsku tsunami a našli ho mrtvého. Z Alice, která měla právě před vydáním knihy, se stala v mladém věku vdova. A Sid se jako nejstarší dcera rozhodne, že celou situaci vyřeší těhotenstvím. A Haďáka taková myšlenka překvapivě nadchne. 

Sid bude muset po smrti otce nastoupit na novou pozici ve firmě. Zároveň ale nechce přijít o práci v ZOO. Jak to teď zvládne? Navíc chce trávit čas s milovaným Haďákem…

Bude Adam souhlasit?

O funkci se bude dělit s Alicí. Pak ji ale napadne, že by mohla otěhotnět – to je přeci nejlepší způsob, jak dát celou tragickou událost do pořádku. Haďák souhlasí, Alice si ale nic takového nepřeje. Poprosí babičku Sidonii, aby to vnučce rozmluvila. A to taky udělá. Jenže Haďák je zklamaný.

I tak začne mladá dědička sklářského impéria plánovat založení rodiny. S Adamem už přemýšlí, jak budoucí potomky pojmenují. Sid je aktivním článkem rodinné firmy, bude chodit na jednání i dělat prezentace. To, co vlastně nikdy nechtěla. 

Marek Taclík a Sabina Laurinová v seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

Proč Marek Taclík odešel ze seriálu? 

Jeho odchod nikde vysvětlen nebyl. Proslýchá se, že točí pokračování Kriminálky Anděl, proto už na ZOO nemá čas. Přeci jen šlo o vedlejší postavu. Ale vzhledem k tomu, že je herec v insolvenci, by člověk čekal, že přeci jen v seriálu zůstane – televizní seriály znamenají jistý příjem. Zda odešel na vlastní žádost nebo to byl dlouho plánovaný záměr? Kdo ví…

Jisté je, že z takového obratu v seriálu diváci nadšení nejsou. Ve Slunečné si užili dost albánské mafie, teď zase thajské tsunami. Zřejmě mají scenáristé smysl pro drama.

Zdroj: seriál ZOO, justice.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů