18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůLifestyleJedna rodina na podzim: Filip získá práci v zahraničí, Kláře učaruje zajíček. Objeví...

Jedna rodina na podzim: Filip získá práci v zahraničí, Kláře učaruje zajíček. Objeví se Vágyho Anička

Příští týden se diváci seriálu Jedna rodina dočkají symbolického 24. dílu, který ponese název Štědrý den. Karel stále oplakává milovanou Fanču, pavouka, který s ním prožil rozvod a dvě svatby. Jenže při noční návštěvě ledničky svou kámošku zašlápnul. A teď truchlí u jejího hrobečku. 

Jak to o Vánocích bývá, nakonec vše dobře dopadne. Epizodou o Vánocích seriál končí svou první řadu. Už teď je však jasné, že na podzim chybět nebude. 

Bob v podání Pavla Zedníčka prozradil, že se zase budou dít věci! Filip musí Norice oznámit, že dostal pracovní nabídku v zahraničí na půl roku. Zda plánuje vzít rodinu s sebou, to zatím není jasné. Konečně se také objeví Anička, kterou Vágy tajně miluje. Nebude však ze svého obdivovatele moc nadšená.

Fanča už je mrtvá (foto: se souhlasem TV Nova)

Do domova seniorů přijde nový mladý doktor. A vypadá to, že mezi ním a Klárou přeskočí jiskra. Boba budou balit mladé kočky, ale on je přesvědčený, že mu baby nikdo na krk házet nebude. 

Klára zakáže dětem tancování, protože budou podvádět a Petra zaútočí na Noriku, že se špatně stará o její děti. Dokonce bude mít milovnice marmelád problém s hygienou.

Tak si užijte poslední vánoční díl v úterý – a na podzim na viděnou! 

Zdroj: TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů