16.5 C
Prague
Neděle, 19 května 2024, 1:05
- Reklama -
DomůLifestyleBáru čeká další vyhazov ze Zlaté labutě. Kristýna se pokusí o potrat

Báru čeká další vyhazov ze Zlaté labutě. Kristýna se pokusí o potrat

Už dnes čekají obchodní dům Zlatá labuť další napínavé zvraty a dramatické konflikty. Zbývají poslední tři díly letošní jarní sezóny, kde se oblíbení hrdinové chtě nechtě budou muset postavit svým vlastním démonům, ale i sobě navzájem. Příběhy plné vášně a intrik se tak stále více prohlubují…

Na co se dnes mohou diváci těšit?

Nejstarší ze sourozenců Rudolf Kučera (Petr Stach) se začíná mnohem více zajímat o rodinný byznys, což způsobuje vzrůstající rivalitu mezi ním a Irenou (Kristýna Ryška). Irena si už před lety vytyčila jako hlavní cíl ochranu rodinného majetku a má pocit, že její bratři s ním naopak nebezpečně hazardují.

Zejména Petr (Adam Vacula), jehož snoubenku si před nedávnem odvedlo ze záhadných důvodů Gestapo. Irena tuší, že za tím stojí sám Petr, který si Markétu (Barbora Bočková) nechce vzít kvůli citům, které chová k prodavačce Báře (Marta Dancingerová). Irena situaci odmítá pouze přihlížet, takže učiní nečekaný krok, pro který nalezne spojence v nenáviděném zaměstnanci řediteli Bouchnerovi (Ladislav Hampl).

Už zase Bouchner…

Bára musí ze Zlaté labutě odejít za každou cenu. Ať se to Petrovi líbí, nebo ne. Proradný Bouchner dobře ví, jak si v takové situaci poradit. Ohavnou lstí obviní Báru z činu, po kterém nemůže následovat nic jiného než vyhazov ze zaměstnání. Jak karty zamíchá Irenino zjištění, že mezi Markétu a Petra tentokrát vstupuje někdo úplně jiný než Bára?

Bouchner má zatím dostatek času vyřešit i situaci s Kristýnou (Ema Businská), kterou přivedl do jiného stavu. Ke zdi přitlačí tentokrát Kristýninu matku Valerii Horkou (Hana Kusnjerová), která je pro dceru připravena udělat cokoliv. Pomůže situaci setkání Bouchnera s otcem Kristýny? Nebo se celá situace ještě víc vyostří?

A co když se Kristýna rozhodne ukončit své těhotenství tím nejdrastičtějším způsobem? Nebezpečný hazard se zdravím může vyřešit patovou situaci, ale především se jí může ošklivě vymstít. Následky si pak může nést po zbytek života, pokud jí ještě nějaký čeká. U koho nakonec bude hledat útočiště?

Další díl už dnes večer na TV Nova! Pro ty, kteří se nemohou dočkat, je dostupný už teď na Voyu.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů