DomůLifestyleLewandowská je na prý prachy! Chlapi si navíc myslí, že je příbuzná...

Lewandowská je na prý prachy! Chlapi si navíc myslí, že je příbuzná s polským fotbalistou

Herečka Simona Lewandowská je jednou z velkých hvězd populárního seriálu Zlatá labuť. Ten si diváky tak získal, že už se natáčí druhá řada. Křehká blondýnka má randit s Goranem Maiello ze seriálu ZOO. Neměl by se mít ale na pozoru? Talentovaná žena je prý na peníze!

Když si v Ordinaci v růžové zahradě zahrála Emu Rytířovou, měla ještě hnědé vlasy. Tehdy byla především známá jako přítelkyně Zdeňka Piškuly. Tomu už je dávno konec. Simona ukázala, že hrát opravdu umí. Zřejmě o ní ještě dost uslyšíme.

Chodí jen s herci

A mezi herci Simona také hledá lásku. „Já jsem zatím chodila jen s herci tedy. Herci hodně pracují se svými emocemi a sami se sebou. Myslím si, že dobrý herec k sobě musí být upřímný. A být upřímný člověk,“ říká populární herečka. Své pravidlo neporušila ani u Gorana. Ten se totiž momentálně objevuje v seriálu ZOO jako Vojta Rokl. Dvojice se má znát ze školy. 

V show Jana Krause se nechala slyšet, že zkrátka miluje peníze. „Jsem na prachy no, ale moje matka je strašně na prachy, já to mám po ní,“ řekla na plnou pusu. Pochvalovala si také, že má část rodiny ve Varšavě a když tam cestuje, nemusí tak platit ubytování. Možná měla stejný záměr s Goranem! Ten je totiž původem z Neapole. Zatím to však vypadá, že je to opravdu láska.

Simona Lewandowská jako Alena (foto: se souhlasem TV Nova)

Stejně si ale Simona nechává trochu otevřená vrátka… Pomáhá jí k tomu slavné jméno! Muži si často myslí, že je příbuzná s polským fotbalistou Robertem Lewandowski, který teď hraje za Barcelonu. „Občas někoho natáhnu a řeknu mu, že příbuzní jsme,“ přiznala, že si ze svého okolí umí pořádně vystřelit.

Ve Zlaté labuti hraje Alenu, která se zamilovala do Ireny Maškové. Jejich vztah musí tajit, a dokonce je teď vydírá ředitel Bouchner. Jak se s tím poperou dál? To uvidíme už ve čtvrtek!

Zdroj: iDNES.cz, TV Nova, youtube.com

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů