DomůLifestylePolišenská koupila statek na venkově. Děti tam ale pořád chybí

Polišenská koupila statek na venkově. Děti tam ale pořád chybí

Herečka známá ze seriálu Slunečná nebo ZOO si své soukromí pečlivě chrání. Dokonce tají i svého manžela, ačkoliv ho chválí na každém kroku. Proč ale ještě nemají děti?

Je to pár dní, co bylo Lucii Polišenské 37 let. V seriálu ZOO hraje mámu dvou pubertálních kluků, těch svých ratolestí se však ještě nedočkala. Své panství koupila prý v Počeplicích na Příbramsku, a tak si od kolegů vysloužila přezdívku Velkostatkářka

Za koho se vdala?

Blesk.cz přinesl informaci, že její manžel se jmenuje Roman. O tom už Polišenská dříve prozradila, že má skvělý smysl pro humor – a prý ji dokáže dobře urazit! To je něco, co herečka ráda ocení. Odjakživa se přitom netají tím, že po dětech opravdu touží. „Určitě chci mít rodinu. Divadlo miluju, ale člověk se mu nemůže kompletně oddat a žít jenom pro něj. Má mít rodinu za sebou, prarodiče a rodiče, ale i tu před sebou. A nechci to dlouho odkládat,“ řekla. Je tak dost možné, že brzy dá přednost rodině a z televizních obrazovek zmizí. Příroda a statek – to bude krásné dětství!

Zatím ale pracuje o sto šest. Přesto se nechala v pořadu Face to Face slyšet, že natáčení seriálu ZOO je pro ni jiné. Slunečná jí bavila víc. Možná to dělá jen pro peníze, aby si něco naspořila na mateřskou. To je pochopitelné. Její herecká kolegyně a velká kamarádka Eva Burešová ale zvládá také oboje. Po narození druhého syna Tristana Williama, kterého má s kuchařem Přemkem Forejtem, se vrátila na natáčení za pár měsíců. A teď jede jako drak! Jistě si tak i Polišenská pracovní příležitost s miminkem snadno najde.

Často je také terčem kritiky kvůli váze, z toho si ale nic nedělá. Své kypré tvary považuje za konkurenční výhodu. S tím stejným pocitem se hlásila také na DAMU. „To víte, že mi spousta lidí říkala, abych tam nechodila, protože jsem tlustá a že takové holky tam nechtějí. Mně to bylo jedno, milovala jsem divadlo a chtěla jsem to zkusit. Navíc když jsem věděla, jaké skvělé herečky byly Stella Zázvorková, Helena Růžičková, přišlo mi to v pohodě,“ řekla pro Aha.cz.

Postava Elišky Krásné

V ZOO hraje Polišenská postavu Elišky Krásné, která to v životě nemá jednoduché. Na dva kluky zůstala sama, manžel neplatí alimenty. Její nová láska Robert měl úraz, po kterém si ji už nepamatoval… A tak našla štěstí u policajta Břéti. Není bez zajímavosti, že ten nese příjmení Kabát. Stejně se jmenoval veterinář Martin, kterého si vzala Julie Vacková v seriálu Slunečná. To byla jedna z postav, která Polišenskou proslavila.

Zdroj: seriál ZOO, youtube.com, blesk.cz, ahaonline.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů