4.8 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 6:04
- Reklama -
DomůLifestyleStále krásnější: Brodská ovládla sociální sítě

Stále krásnější: Brodská ovládla sociální sítě

Kdo by to řekl, že si Tereza Brodská získá fanoušky snad všech generací. Na sociálních sítích je tak oblíbená, že sledující v komentářích nešetří chválou. Čas od času se sice objeví někdo, kdo je trochu škarohlíd – na Velikonoce si Brodská vyslechla, že je trapná… Ale dcera Brejchové si z toho nic nedělá. A dál je prostě svá! Proč jí to tak dobře funguje?

Tereza Brodská vypadá čím dál lépe – a toho si fanoušci pochopitelně všímají. Nedávno překvapila světlou barvou vlasů, která pro ni není typická. Změnu jí chválila například Eva Holubová, Dagmar Havlová, Tereza Pergnerová nebo Martina Randová. Záhy se však herečka přiznala, že už je zpátky u tmavé. Asi šlo jen o změnu kvůli roli.

Tereza Brodská hraje v seriálu ZOO babičku Danuši (foto: se souhlasem FTV Prima)

Láskou k rodině se netají

Vzhled není však to jediné, čím Brodská své fanoušky naprosto uchvátila. Pravidelně přidává příspěvky o své rodině, vyznává se z citů k mamince Janě Brejchové a zesnulému tatínkovi, kterým je známý herec Vlastimil Brodský. Dokonce přiznala i smíření s otčímem Jaromírem Hanzlíkem, který jí v pubertě dal pořádně zabrat. A fanoušky taková upřímnost zkrátka baví. 

Na Brodskou v poslední době nešetří lidé chválou. „Terezko, obdivuji Vás, že jste dokázala mamince odpustit. Je ve Vás pořádný kus pokory,“ píše jí fanynka Míša. Naráží tím na období jejího dětství, kdy Tereza vyrůstala se svou tetou a s rodiči neměla jednoduché vztahy. Když byla malá, věnovali se kariéře a na rodičovskou péči už nezbýval čas. „Chtěl bych také já poděkovat skvělé mamince a tátovi, že Terezko jste, že jste jaká jste!“ píše Jaroslav. „Mám moc ráda vaši přirozenost a bezprostřednost. Jste normální, jedna z nás, jen trochu známější,“ píše Lucie. A poklony neberou v komentářích konce.

Hvězda seriálu ZOO

Brodská je momentálně jednou z hvězd seriálu ZOO. Nejen, že vypadá stále lépe, ale také jde životem s pokorou, elegancí a ke svým sledujícím je vždy upřímná. Pokud někdo našel recept, jak ovládnout sociální sítě, je to určitě Tereza. Konkurenci bude hledat jen stěží.

Tereza má přesně TO NĚCO NAVÍC. To, co se nedá koupit ani naučit. Její pozitivní přístup k životu fanoušky zkrátka baví. Pochopitelně jí to také vynáší dobré spolupráce, nedávno se třeba pochlubila krásným novým červeným SUV.

Zdroj: Instagram, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů