4.3 C
Prague
Sobota, 20 dubna 2024, 3:04
- Reklama -
DomůLifestyleKrejčíková neušetřila za roky natáčení Ulice ani korunu. Snoubenec ji musí krotit...

Krejčíková neušetřila za roky natáčení Ulice ani korunu. Snoubenec ji musí krotit i teď

Gábinu Pumrovou začala v Ulici hrát, když jí bylo 14 let. Zesnulý režisér Dušan Klein se přitom tehdy bál, že z toho bude problém. Dnes má její postava za sebou tolik příběhů, že by to stačilo na jednu knihu. Hraní v nekonečném seriálu z Krejčíkové milionářku však stejně neudělalo.

Když Krejčíková začínala hrát, chodit rok neúspěšně na castingy. Až pak vyšla Ulice. „Bylo mi čtrnáct, oni mě nechtěli vzít, protože jsem byla nejmladší. Dušan Klein s tím měl problém, říkal, že z hlediska legislativy to bude velkej problém, ale nakonec mi tu roli stejně svěřil,“ vzpomíná.

Jenže z vydělaných peněz vůbec nic neušetřila. „Strašně mě doteď mrzí, že na mě rodiče nebyli přísnější. Kolik jsem mohla mít ušetřených peněz – a nemám nic. Já jsem si koupila třeba ten nejnovější mobil na trhu a máma mi to povolila. Já jsem používala argument – sorry, ale jsou to moje prachy,“ vzpomíná na svou pubertu.

I v dospělosti toho prý moc nenašetří. Ale snoubenec Ondřej Rančák, se kterým má syna Bena a dceru Antonii, ji prý trochu krotí. Zatímco ona ho učí rozhazovat peníze, on jí zase něco ušetřit.

Aneta Krejčíková hrála sekretářku Květu perfektně (foto: se souhlasem České televize)

O role přitom Krejčíková nouzi nemá. Nedávno se například objevila v úspěšné minisérii Volha. Tam odhodila své svršky – a pak se rozčilovala, že se o tom mluví. V rozhovoru pro iDNES.cz se pak nechala slyšet, že už se svlékat nebude. Tak uvidíme!

Je jasné, že peníze Aneta vydělat musí. Děti poslala do mezinárodní školky, kde se poplatky ročně šplhají do statisíců. Když jsou dva, už to nějakou pěknou sumu měsíčně určitě dá.

Zdroj: TV Nova, youtube.com, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů