11.3 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůLifestyleV Survivoru se objevilo povolání reality star. Degraduje účastníky?

V Survivoru se objevilo povolání reality star. Degraduje účastníky?

V drsné soutěži Survivor se i letos objevil kmen známých tváří, který si klade za cíl přivést k televizním obrazovkám mladší diváky. Fanoušci se na tuhle partu těšili i po druhé, zarazilo je však povolání některých účastníků – reality star. 

Letos je Survivor opravdu výživný. Nejen, že odstoupivší realitní makléř Jiří Hanousek hrozí produkci právníky a Ondřej Novotný se kaje, že je jen služebníčkem soutěže a genderová pravidla jen tlumočí… Objevilo se také překvapivé a nové povolání rychlokvašek, které si svou nehynoucí slávu získaly účastí v nějaké té reality show. Čím peprnější, tím lepší. A pochopitelně nechybí ani v Survivoru!

Kmen celebrit je oblíbeným prvkem

V minulém ročníku se v kmeni celebrit představil Vojtěch Drahokoupil, který krátce na to kvůli úzkostem zase odstoupil, Matěj Paprčiak, model a skoro zeť herečky Evy Holubové, herečka ze Slunečné Bára Jánová, MMA zápasník Gábor Boráros, herečka a „blbá blondýna“ Iva Pazderková, účastník reality show Nathan Christián Dzaba, moderátor Tomáš Zástěra, videomaker a youtuber Daniel Štrauch, youtuberka Nikola Čechová, šampionka v karate Veronika Havlik, účastnice reality show Xénia Gregušová a kuchařka Chilli. A byla to dobrá parta, která si přes všechny nesnáze zasloužila místo v diváckých srdcích.

A nepochybně k tomu míří i parta druhého ročníku – kdyby některé z nich neposlali tvůrci rovnou pro výsměch. V kolonce „povolání“ (kde jiní mívají například své umělecké zaměření) mají „reality star“. Mezi ně zařadili například Martina Kulhánka a Petra Havránka z Love Islandu. Tak nějak dali najevo, že se chlapci umí akorát fotit na Instagram – a nic lepšího nedokázali.

Například Petr je přitom velmi úspěšný model, který strávil spoustu času v zahraničí, Martin byl zase původně svářeč.

Reality star jako nové povolání?

Všechny úspěchy se však skrývají pod nálepkou reality star. Ta je tak akorát pro osobnosti, které získaly svou slávu na televizních obrazovkách, tím vybudovali základnu fanoušků na sociálních sítích, získali lukrativní spolupráce a teď žijí život plný fotek, Instastories a produktů zadarmo.

Otázkou zůstává, proč měli tvůrci potřebu chlapce takhle degradovat, a zda se skutečně jedná o jakousi veřejnou obhajobu, proč právě oni jsou v kmeni Hrdinů.

Zdroj: TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů