19.8 C
Prague
Pondělí, 20 května 2024, 11:05
- Reklama -
DomůOsobnostiDalší starosti pro Sid ze seriálu ZOO: Řešit bude těhotenství i nevěru

Další starosti pro Sid ze seriálu ZOO: Řešit bude těhotenství i nevěru

Seriál ZOO je jedním z nejúspěšnějších projektů současnosti. Příběhy chovatelů zvířat ze zoologické zahrady diváci milují. Jednou z hlavních postav je Sidonie Anna Novotná, dědička sklářského impéria, která se rozhodla vybočit z rodinné tradice. Sen si splnila prací v pavilónu u plazů, kde potkala svého Haďáka. Jenže když odjel, mladé dámě se stýskalo až moc.

Když se vydal Haďák do divočiny, aby přišel na tajemství smrti svých rodičů, plakala jeho Sid a slibovala, že se na něj počká. To by ale nesměl přijít bohémský fotograf Filip, který zrovna neměl kde bydlet. No, a jelikož mladá žena zůstala v bytě sama, protože i Viky se vydala za svou láskou do zahraničí, neváhala a nabídla mu pomoc.

Sid má trable

Mezitím připravovala Sid, kterou hraje Michaela Pecháčková, pokus s želvími vajíčky, aby měla Haďákovi co vyprávět. Když se ale jeden den nevyvedl podle jejích představ, dala si pořádně do nosu. A to až tak, že z osamělosti políbila Filipa, kterého hraje Tomáš Klus. I to je ale pro mladou dvojici zrada, navíc když Haďák prostřednictvím videomeetingu viděl kytaru, Sid zapřela, že je Filipova. Měla perfektní příležitost se svěřit, že Filipovi nabídla ubytování… A zkrátka to neudělala.

V následujících dílech čekají Sid a Adama další komplikace. Údajně by se měla Eliška Krásná Sid zeptat, zda není těhotná, přičemž to pro slečnu Novotnou jako legrace znít nebude. Diváci si na sociálních sítích dělají legraci, že to bude Filipovo. Na druhou stranu se najdou i ti, kteří píšou, že je ještě příliš brzy na to, aby se takto mladí lidé usazovali.

Návrat čeká také Evu Burešovou

U Viky Janečkové už je to jasné! Porodila svému soudci malého Péťu, se kterým se už brzy vrátí do Čech. Čekají ji však starosti. Petr Kříž se měl totiž v zahraničí zakoukat do své asistentky, což ženu krátce po porodu rozhodně nepotěší. S její povahou můžeme ještě očekávat pořádné drama!

Vypadá to, že si tvůrci opět dávají záležet na tom, aby ukázali lidské příběhy tak, jak se v životě zkrátka dějí. Fanoušci se mohou těšit také na Terezu Brodskou, která hraje babičku Danuši nebo Adélu Hesovou a Jakuba Bartáka, kteří hrají dvojčata Sofii a Bena.

Zdroj: FTV Prima, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů