5.9 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 10:04
- Reklama -
DomůOsobnostiZuzana Vejvodová: V Jedné rodině osina v zadku, ve skutečnosti touží po...

Zuzana Vejvodová: V Jedné rodině osina v zadku, ve skutečnosti touží po harmonii

Zuzana Vejvodová si zahrála v seriálu Jedna rodina Kláru, která zoufale touží po tom, aby se její milovaný Karel vrátil k rodině. Ten je už ale ve svazku manželském s Petrou, kterou nemůže jeho bývalá manželka vystát. V dalších rolích se představili mimo jiné Berenika Kohoutová, Filip Blažek, Eva Holubová, Pavel Zedníček nebo Tomáš Jeřábek.

Seriál Jedna rodina představil divákům úskalí střídavé péče. Vypráví příběh několika rodin, které spojil sám osud. Mají pevně nastavený harmonogram, který se musí dodržovat, a pokud jeden člen uskupení selže, znamená to chaos pro všechny. Zuzana Vejvodová si zahrála výraznou postavu Kláry, která dokáže vztahy pořádně zamávat.

Vztah s Pavlem Nečasem

Vejvodová ztvárnila postavu Kláry, která zůstala na všechno sama. A život se s ní nemazlí ani po rozvodu. Peněz má málo, půjčuje si od Noriky a hasí dluhy dalším dluhem. Její Karel si vzal Petru, od které odešel Filip. Ten už má ale svou milovanou Noriku – a s ní malého Mikeše. Klára je sama na dvě děti, má hluboko do kapsy a všem leze tak trochu na nervy. Navíc u ní v posledních dílech zvoní vymahač dluhů.

Někteří diváci byli až smutní z toho, co se z Vejvodové v seriálu stalo. Pamatují si ji z Ulice, kde si zahrála hodnou Libušku. Krásná žena má za sebou však těžký životní příběh. Zkušenosti pro svou Kláru má rozhodně kde brát. Vztah s otcem jejího syna Pavlem Nečasem, který hraje v seriálu ZOO Lubora Brázdu, se jí rozpadl. Sama tak moc dobře ví, jak se Klára cítí. I Nečas si vzal záhy na to jinou ženu. Jejich rozchod se provalil až s jeho svatbou.

Harmonie a rodina

„Měla jsem ji ráda jako Libušku. Tady je to hrůza,“ komentuje postavu Kláry na sociálních sítích divačka Markéta. Zuzana ale ve své roli exceluje. Dokáže perfektně vystihnout bolest, kterou Klára prožívá. Karla pořád miluje a trpí, když ho vidí vedle nové ženy. Navíc musí překousnout střídavou péči, a tak je často sama. Vede to k jednání, které dává zabrat všem zúčastněným.

Ve skutečném životě touží Vejvodová po klidu a pohodě. Je pro ni důležité rodinné zázemí. Život si užívá po boku nového partnera. S Nečasem se na všem dohodli a fungují spolu perfektně. „Já žiju ten šťastný příběh tady toho,“ prozradila herečka.

Zdroj: TV Nova, super.cz, Český rozhlas Dvojka

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů