19.8 C
Prague
Neděle, 9 června 2024, 11:06
- Reklama -
DomůLifestyleNová posila Zlaté labutě: Toni by měla diváka tahat za nos, říká...

Nová posila Zlaté labutě: Toni by měla diváka tahat za nos, říká Šárka Krausová

S Bouchnerem je konec! Jeho roli přebírá Toni Adamová, která nastoupí na místo ředitelky obchodního domu Zlatá labuť. Herec Ladislav Hampl si může oddechnout, už na něj byly negativní reakce diváků někdy až příliš. Ale bude to mít půvabná herečka Šárka Krausová jednodušší?

Šárko, jste novou posilou Zlaté labutě, koho budete hrát?
Hraju Toni Adamovou, což je nová ředitelka Zlaté labutě. Takže bych řekla, že je to docela zásadní postava.

Můžete o Toni prozradit něco víc, třeba jaká je?
Toni je Češka, ale dlouhá léta žila ve Francii, takže má v sobě takové francouzské kouzlo. Je to postava, která je lehce tajemná, a myslím si, že by měla diváka lehce tahat za nos a nechat ho hádat, jestli je pozitivní, nebo negativní. Tak doufám, že se nám to podaří.

Budou ji mít tedy diváci rádi?

To souvisí s mojí předchozí odpovědí. To je právě to tajemství, které v sobě postava Toni má. Já bych byla moc ráda, kdyby si ji diváci oblíbili, ale rozhodně to není jednoduchý charakter. V některých situacích je záludná, takže s tou sympatičností to nebude tak snadné.

Napíšou jí tam scenáristé nějaké milostné vzplanutí?
Ona je poznamenaná tou Francií, to znamená, že je v těchto vztahových otázkách dost otevřená. Ale to jsem v tuto chvíli prozradila možná až příliš… (směje se)

Jak vás baví ji hrát? Sedla vám svojí náturou?
Moc mě to baví, jsem za tu roli moc ráda. Rozhodně mi sedla svojí náturou, ale nemůžu říct, že je mi podobná. Ale moc mě baví ji hledat a objevovat.

Toni Adamová bude záhadná (foto: se souhlasem TV Nova)

Máte za sebou už několik natáčecích dnů. Jak se vám na place líbí a jak jste zapadla?
Vždycky jsem si přála točit dobovku, takže je to takový můj splněný sen. Řekla bych, že téměř pro každého herce je to splněný sen. Je to opravdu krásná zkušenost, protože tu nejste v běžném civilním oblečení, ale skutečně máte jakousi masku. A to je pro herce hodně důležité, hned vám to hodí nějaký pocit a s tím i tak trochu tu postavu. Navíc ty dekorace jsou tak nádherné, že si opravdu připadáte jak v úplně jiné realitě. Celý prostor kolem vás se ve vteřině promění a samotné hraní to pak velmi usnadňuje. Je to pro mě velký zážitek.

S kým se na place potkáváte nejčastěji a jak se vám spolu hraje?  Kristýnka Ryška, Adam Vacula a Simča Lewandowska, to jsou teď takoví mí hlavní herečtí partneři. A hraje se nám spolu krásně.

Z natáčení často utíkáte do divadla. Na co byste mohla diváky pozvat?
V říjnu jsme měli premiéru hry Lakomec. Je to takové hezké, hravé a barevné představení, které by si diváci neměli nechat ujít.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů