DomůOsobnostiHerec Nečas: Přišel jsem o všechno. Syn po mně nic nechce, to...

Herec Nečas: Přišel jsem o všechno. Syn po mně nic nechce, to je dobře

Herec ze seriálu Okresní přebor Pavel Načas je velký milovník. A to se mu v minulosti hned několikrát vymstilo. Jak nyní přiznal, ačkoliv postavil hned dva domy, o všechno přišel. On si ale nestěžuje. 

S první manželkou se dal dohromady kvůli vojně, na kterou nechtěl. Svatba proběhla v podstatě v den, kdy se viděli poprvé. Ačkoliv bylo v plánu, že se záhy rozvedou, zůstali spolu dlouhých třináct let a vychovávali syna Nikolu.

Nevydrželo mu ani manželství s herečkou Zuzanou Vejvodovou, se kterou má syna Jonáše. Nyní žije s režisérkou Arianou Rakovou. A v rámci dne otevřených dveří Bossami Lomax centra přiznal, jak to on má nyní s bydlením. „Stavěl jsem několikrát. Přišel jsem o všechno. Teď žiju v nádherném bytě se zahrádkou. Takže jsem spokojený,” říká Nečas s tím, že ani jemu nedělá problém si doma cokoliv spravit.

Se synem je v kontaktu

Někdy je to ale na úkor bezpečnosti. „Kutil jsem. Dokázal jsem si udělat koupelny, podlahy, instalaci, elektro, i když to jsem vyhodil pojistky v celé čtvrti. Takže já a elektrika nejsme kamarádi. Spoustu věcí si dokážu udělat sám. Čím jsem ale starší, tak to nechávám na odbornících,” dodal herec, který promluvil i o svém vztahu se synem z prvního manželství. 

„Ten žije svým vlastním životem. Je na Krétě. Už asi půl roku. Vystudoval v Dánsku, Americe, Itálii. Podstatné je, že po mně nic nechce. Děti jsou od toho, aby až zjistí, že jdou jinam, tak ať jdou,” dodal herec s tím, že jsou v kontaktu a pravidelně si volají. 

Zdroje: redakce, Pavel Nečas

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů