DomůLifestylePotvrzeno! Robert Urban je čerstvě single

Potvrzeno! Robert Urban je čerstvě single

Idol ženských srdcí Robert Urban přiznal, že momentálně nemá přítelkyni. Několik let přitom randil s tanečnicí Andreou Kheilovou. A dokonce se před pár týdny šuškalo, že novou lásku našel přímo na natáčení seriálu ZOO. Kde je tedy pravda?

Nejen, že Robert Urban zazářil v seriálu ZOO. Momentálně natáčí nový dobový seriál Eliška a Damián, kde si zahraje po boku Emmy Smetany. Najde lásku tam? Ještě nedávno měl přitom randit s Michaelou Petřekovou, která si zahrála jeho partnerku v seriálu ZOO. Alespoň do té doby, než ji nechal jako Markétu Tomečkovou u oltáře. Pravdou je, že to nikdy sám nepotvrdil.

Poslední přítelkyně, kterou ukázal na veřejnosti, byla Andrea Kheilová. Byli spolu několik let a vypadalo to, že bude svatba. To teď vyloučil sám Urban. „Jsem single a je to dobrý. Člověk vnímá ten život zase trochu jinak,“ překvapil svým vyjádřením. Možná i proto se vrhnul do práce. Nabídky se mu jen hrnou a opravdu se mu daří.

Eliška a Damián

Jednou z novinek, ve které si Urban zahraje, je seriál Eliška a Damián. Prima se od něj hodně slibuje. Svým obsazením cílí zejména na mladé diváky.

„Naším cílem pro letošní podzim je překonat velmi úspěšnou jarní sezonu, kterou jsme korunovali červnovým rekordním, téměř 30% podílem sledovanosti u dospělých diváků a téměř 700 000 registrovanými uživateli na prima+. Divákům přinášíme jejich oblíbené žánry – detektivní i komediální seriály a romantický pohádkový příběh s dobrým koncem v podobě seriálu Eliška a Damián. Rozmanitou vlastní tvorbu tentokrát nabídneme i na tematickém kanálu Prima COOL, kde uvedeme hned pět premiérových titulů od docureality Bez lítosti, talentového pořadu Partička Nová krev, až po zábavný pořad Mikýřova hysteorie českých dějin,“ slibuje Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Děj slibuje nejednu zápletku

Hlavní hrdinka Eliška (Emma Smetana) žije v současnosti, ale Damián (Robert Urban) pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou (Anežka Rusevová) a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. Dále se v seriálu objeví Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová a mnoho dalších.

Zdroj: redakce, expres.cz, Prima FTV

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů