6.3 C
Prague
Pátek, 19 dubna 2024, 6:04
- Reklama -
DomůLifestyleRobert Urban zpátky v ZOO. Rozdával ale jen autogramy

Robert Urban zpátky v ZOO. Rozdával ale jen autogramy

Není divák, kterému by v seriálu ZOO nechyběl soudce Petr Kříž! Dějová linka s Viky skončila dost nešťastně. A ačkoliv jí to s fotografem Filipem Jandou klape na jedničku, seriál jeho odchod už navždy poškodil. Přitom si takový konec zřejmě nevybral sám. Teď se ukázal znovu po boku svých krásných kolegyň.

V létě vycházejí nové díly seriálu ZOO omezeně. Předplatitelé Prima Plus mohou koukat na jeden za dva týdny. Asi, aby nebyli potom tolik napřed. Probíhají ale akce a setkání s fanoušky, kam nedávno také vyrazila Michaela Pecháčková s Michaelou Petřekovou. A měli s sebou Roberta Urbana! Vypadá to, že ale jen přijel rozdat pár podpisů. Není známo, že by se měl do seriálu ZOO ještě někdy vrátit. Možná snad jen na epizodní roli?

Kde je Eva?

Chyběla jim také hlavní hvězda. Eva Burešová se na takových autogramiádách objevuje jen velmi málo, teď si užívá s partnerem Přemkem Forejtem v New Yorku. A to je přitom v seriálu ZOO takřka nejdůležitější! Jestli tomu teď nebude ale trochu jinak. Po tom, co jako herečka z rodinného seriálu ukázala na sociální síti bradavky, se proslýchalo, že vedení Primy nebylo takovou prezentací moc nadšené. Burešová je idol mladých dívek, které by mohly její počínání opakovat. A to rodiče určitě nechtějí.

V seriálu ZOO si měl brát Petr Kříž advokátku Markétu Tomečkovou. Vztah nevyšel, pak přišla Viky (foto: se souhlasem FTV Prima)

Přijel kvůli lásce?

Je nakonec možné, že se Robert Urban objevil kvůli Michaele Petřekové. Už dlouho se proslýchá, že se do sebe měli zamilovat. Nic takového ale dvojice nepotvrdila. Urban se nikdy ani nevyjádřil k rozchodu s Andreou Kheilovou.

Ze seriálu ZOO odešel, aby mohl natáčet nový seriál Eliška a Damián s Emmou Smetana. Je tedy více než pravděpodobné, že jeho role Petra Kříže v ZOO bude pořád za prevíta, kterého nezajímají jeho děti, na malého Péťu se nepřijede podívat nikdy… Možná občas pošle alimenty. Škoda, mohla to být velká láska!

Zdroj: seriál ZOO, Instagram, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů