18.6 C
Prague
Pondělí, 10 června 2024, 1:06
- Reklama -
DomůLifestylePecháčková si dává od natáčení pauzu. Síly čerpá u moře

Pecháčková si dává od natáčení pauzu. Síly čerpá u moře

Představitelka Sid ze seriálu ZOO odletěla k moři, aby načerpala síly na další část roku. A vypadá báječně! Svým fanouškům nabídla fotografie v plavkách, které by jí mohla závidět i světová topmodelka.

Seriál ZOO udělal z Míši Pecháčkové hvězdu. Mezi hereckou omladinou svou lásku sice zatím nenašla, to jí ale nebrání, aby si užila báječné léto. A začala hned rodinnou dovolenou u moře! Od natáčení si tak dává na chvíli pauzu. Přeci jen toho měla teď až dost – nazkoušela třeba nový muzikál Okno mé lásky.

Míša nedávno přestoupila na jinou školu, z Pražské konzervatoře začala studovat na soukromé mezinárodní. To je mimochodem stejná škola, na kterou chodila i Eva Burešová. Snad to půvabné blondýnce přinese stejné štěstí. Burešová školu sice nedodělala, je však jednou z nejoblíbenějších hereček současnosti.

Vztah Adama a Sid je v ohrožení. Pořád se kolem nich motá Filip (foto: se souhlasem FTV Prima)

V ZOO se Sid nedaří

Je pravda, že postavě Sid se teď moc nedaří. S Haďákem to stojí za starou belu, Filip se zamiloval do Viky a ona se cítí sama. Skoro to chvílemi vypadá, že na svoji bývalou spolubydlící žárlí. Tohle bude ještě zajímavé!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů