DomůLifestyleTento týden v ZOO: Šteindler se svým groteskním německým přízvukem a nerozhodná Sid

Tento týden v ZOO: Šteindler se svým groteskním německým přízvukem a nerozhodná Sid

Už zítra se dočkáme dalšího dílu seriálu ZOO, který byl na začátku opěvován až do nebes. S tím je ale nejspíš konec. V posledních týdnech to vypadá, že už scenáristé nevědí, co by se ještě mělo stát. A tak se děje všechno. 

Sid si není jistá, že Haďáka miluje. Ten odstoupí od spolupráce s drážďanskou ZOO, což nás možná zachrání od groteskního přízvuku Milana Šteindlera, který se snaží zahrát německého papá. Jeho dcera Judith se Haďáka snaží sbalit, nakonec ale asi skončí v náručí Alberta. To by také mohlo být důvodem odchodu Davida Gránského ze ZOO – možná najde místo v drážďanské zoologické zahradě. Vrací se ale Kristýna. A Albert jí znovu nadbíhá. Zda ji miluje nebo chce využít – kdo ví. A jakou roli v tom sehraje právě Judith?

Roman Pekař je ženatý

Přijíždí také Naomi, Romanova manželka. Že je Pekař láska ženatý, to Adélku trochu překvapí. Jde tak o další pár v seriálu, který má problémy. Viky a Filip chtějí zůstat jen kamarádi. Mladé mamince se to ale moc nedaří. Bude právě jejich aférka pro Sid impulsem, aby se vyznala Filipovi ze svých citů?

Pravdou je, že pokud divák nesleduje jako ostříž každý díl, marně tápe, kdo teď s kým randí. Roklovi mají potíže (co ta Diana vlastně chce?), Sid se od Haďáka stěhuje (a pak zase ne), Viky nemá Petra (a ten jako soudce neplatí ani alimenty), Danuše randí se Sumcem (ale jen občas), Eliška má svého Břéťu (ale horoucí láska to není)…

Slušelo by to Viky s Filipem? (foto: se souhlasem FTV Prima)

Do seriálu míří Denisa Nesvačilová

Je jasné, že snaha vytvořit z toho velký příběh se teď nějak nedaří. Ze seriálu také nenápadně zmizel Marek Taclík, takže to v poslední době vypadá, že Sid snad ani nemá tátu. A do toho Alice v podání Sabiny Laurinové, která se rozhodla vydat knihu. Jaký význam to má vlastně pro celý příběh?

Také se objevily zvěsti, že by do seriálu měla mířit Denisa Nesvačilová a Veronika Žilková. První ze zmíněných dam tuto informaci už dokonce potvrdila na svém Instagramu. Měla by hrát mrchu, prý zavaří zejména Charliemu.

Další díl už zítra večer!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY
- Reklama -

NEJČTENĚJŠÍ

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů